Spoetnikn. 1 - semínka 5 ks feminizovaná semínka Paradise Seeds Ukaž větší

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Spoetnikn. 1 - 5 ks feminizovaná semínka Paradise Seeds

Spoetnik n.1 je univerzální rostlinka s báječnou rezistencí vůči mnoha škůdcům a plísním. Tvoří skálopevné a kompaktní palice a nabízí neobvyklý psychický zážitek z čisté Indicy – povznášející a meditační.

Info

Skladem do 4 dnů

750 Kč

Paradise Seeds
  • 5 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Čistá indika od Paradise Seeds

Spoetnik n.1 je univerzální rostlinka s báječnou rezistencí vůči mnoha škůdcům a plísním. Tvoří skálopevné a kompaktní palice a nabízí neobvyklý psychický zážitek z čisté Indicy – povznášející a meditační.

Tento model se i zajímavě chová v průběhu celého svého pěstebního cyklu. Z počátku má velmi pomalý start, což může některé pěstitele přímo konsternovat. Ale pak zcela nečekaně a z ničeho nic okolo 38 až 40 dnů Vás zaplaví kvalitními květy.

Do té doby se jeví, jakoby šetřil energii na horší časy. Ovšem v posledních dvou týdnech květu předčí všechna Vaše očekávání a nastartujte se s neuvěřitelnou energií.

Do sklizně se rostlinky jeví jako poolejované, to je tím, že jsou zcela pokryté žlázami, které tvoří pryskyřici. Palice mívají tvar rakety – dlouhé a válcovité.

Chutná jako červené hroznové víno s jemným přívlastkem kovově zemité chuti.

Účinkuje jako čistá Indika s povznášejícím pocitem bez vedlejších fyzických efektů na konci stavu. Její vliv ucítíte na vršku hlavy a v obličeji. 

Genotyp: Indika

Pěstování indoor: 50 - 55 dnů s výnosem 500 gramů na m²

Pěstování outdoor: dozrává začátkem října s výnosem nad 600 gramů z rostliny

Účinek: čistě psychický

Vůně / Chuť: tmavé hrozno/zemitá až kovová

Obsah THC: 15-18%

Umístění
uvnitř
Ocenění
neznámé
Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Efekt
povznášející
Genotyp
indika
Léčebné
ne
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
malá (do 1 m)

Dál v nabídce