Spoetnikn. 1 - 5 ks feminizovaná semínka Paradise Seeds

  • 5 semen
750 Kč 652 Kč bez DPH

Rating: 8.0/10 (7 hlasů)

Paradise Seeds

Skladem do 4 dnů (do 31.10 u vás)

Spoetnik n.1 je univerzální rostlinka s báječnou rezistencí vůči mnoha škůdcům a plísním. Tvoří skálopevné a kompaktní palice a nabízí neobvyklý psychický zážitek z čisté Indicy – povznášející a meditační.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Čistá indika od Paradise Seeds

Spoetnik n.1 je univerzální rostlinka s báječnou rezistencí vůči mnoha škůdcům a plísním. Tvoří skálopevné a kompaktní palice a nabízí neobvyklý psychický zážitek z čisté Indicy – povznášející a meditační.

Tento model se i zajímavě chová v průběhu celého svého pěstebního cyklu. Z počátku má velmi pomalý start, což může některé pěstitele přímo konsternovat. Ale pak zcela nečekaně a z ničeho nic okolo 38 až 40 dnů Vás zaplaví kvalitními květy.

Do té doby se jeví, jakoby šetřil energii na horší časy. Ovšem v posledních dvou týdnech květu předčí všechna Vaše očekávání a nastartujte se s neuvěřitelnou energií.

Do sklizně se rostlinky jeví jako poolejované, to je tím, že jsou zcela pokryté žlázami, které tvoří pryskyřici. Palice mívají tvar rakety – dlouhé a válcovité.

Chutná jako červené hroznové víno s jemným přívlastkem kovově zemité chuti.

Účinkuje jako čistá Indika s povznášejícím pocitem bez vedlejších fyzických efektů na konci stavu. Její vliv ucítíte na vršku hlavy a v obličeji. 

Genotyp: Indika

Pěstování indoor: 50 - 55 dnů s výnosem 500 gramů na m²

Pěstování outdoor: dozrává začátkem října s výnosem nad 600 gramů z rostliny

Účinek: čistě psychický

Vůně / Chuť: tmavé hrozno/zemitá až kovová

Obsah THC: 15-18%

Verze
feminizované
Typ kvetení
fotoperioda
Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Výška
malá (do 1 m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
ne
Efekt
povznášející
Chuť
zemitá
Náročnost
střední
Umístění
uvnitř
Genetika
Afghani

Zákazníci také koupili