Hyperion F1 - samonakvétací semena marihuany 5ks, Royal Queen Seeds

  • 5 semen
2 910 Kč 2 530 Kč bez DPH

Rating: 0/10 (0 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 116 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 116 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 116 Kč.


Royal Queen seeds

Do 2 týdnů u vás (do 11.12 u vás) Doprava zdarma

Hybridní odrůda Hyperion F1 má robustní genetiku a příjemné aroma připomínající borovici, zemi a koření. Může se pochlubit bezkonkurenční uniformitou a vitalitou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Samonatvétací semena Hyperion F1 od Royal Queen Seeds

Nechte se ozářit bohem slunce, po kterém je odrůda Hyperion F1 pojmenována.

Hyperion je pravým F1 hybridem, který má silnou genetiku z inbredních linií odrůd Amnesia, Lemon a španělské auto odrůdy Sin Tra Bajo. Tato vysoce produktivní a silná samonakvétací odrůda má vysoký obsah kanabinoidů a terpenů a také se jedná o jednu z nejvyšších odrůd z celé F1 nabídky.

Vzhledem k její genetické linii odrůdě Hyperion F1 dominuje čerstvá vůně borovice a bylinek, kterou doprovází hluboké zemité a peprné tóny. Její dlouhé palice jsou plné pryskyřice, která obsahuje obrovské množství kanabinoidů a terpenů, včetně myrcenu, ocmienu, farnsenu, terpinelenu, haryofylenu a humulenu

Hyperion F1: Vysoký hybrid s vysokými výnosy

Odrůda Hyperion je jedna z nejvyšších F1 odrůd. Semínka této odrůdy dají vzejít jednotvárným a stabilním samonakvétacím odrůdám, které rostou do obrovské výšky a jsou ideální do otevřených zahrad. Rostliny této odrůdy rostou velice rychle a vyroste na nich spoustu větví s obrovským množstvím palic. Tato odrůda kvete asi 55 dní a ke sklizni bude připravena za 85 dní od vyklíčení. Odrůda Hyperion F1 dokáže odměnit velkými palicemi s obrovským množstvím pryskyřice, které provoní celou zahradu.

Detaily odrůdy Hyperion F1

Genetická Výbava:  Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic

Verze: Samonaktétací

Genotyp: Hybrid

Obsah THC: Velmi vysoký

Výnos: XXL

Výška: 60 - 90 cm

Kvetení: 50 - 55 dnů

Měsíc Sklizně: 80 - 85 dní po vyklíčení

Dominantní terpeny: Farnesen, Myrcen, Ocimen, Terpinolen

Klima: Krátké léto


Terpeny obsažené v odrůdě Hyperion F1

myrcenMyrcen - Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

farnesenFarnesen - Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.

ocimenOcimen - Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.

terpinolenTerpinolen - Přispívá k léčbě nespavosti, úzkosti, deprese, stresu či poruch spánku. Díky své svěží vůni, která je charakteristická tóny borovice a bylin s nádechem květinového aroma, je využíván v kosmetickém průmyslu.

Hyperion F1 hybridní samonakvetaci semena marihuany Royal Queen Seeds - obsah THC

Verze
feminizované
Umístění
venku
Pomáhá při
stres, nespavost
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
malá do 1 m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
Farnesen, Myrcen, Ocimen, Terpinolen