Sensi Star semínka 3 ks feminizovaná Paradise Seeds Ukaž větší

Rating: 7.6/10 (10 hlasů)

Sensi Star - 3 ks feminizovaná semena Paradise Seeds

Sensi Star je jednou z nejsilnějších Indic se kterou se můžete setkat. Je to skvělý závodník, který produkuje kompaktní palice pokryté pryskyřicí.

Info

Skladem do 4 dnů

950 Kč
950 Kč

Paradise Seeds
  • 3 semena

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Vrchol pro milovníky indiky

Sensi Star je jednou z nejsilnějších Indik, se kterou se můžete setkat. Je to skvělý závodník, který produkuje kompaktní palice pokryté pryskyřicí. I když má účinky převážně jako Indica, přesto je stav komplexní, energizující pro tělo i duši.

Tento model byl poprvé představen v roce 1995. Od roku 1997 se zlepšila stabilita rostliny, velikost listů a hlavně produkce pěkných hustých palic. Optimální způsob pěstování: 2 týdny v růstu, pak přepnout na květ. Pozor, pokud rostlinu necháte příliš rozvětvenou, počítejte s tím, že bude potřebovat více prostoru.

Daří se jí v zemině stejně jako v hydroponických systémech. Pro pěstování venku jsou optimální mírná pásma, kde dorůstá výšky 2 metrů a obvykle se sklízí okolo 400 gramů z rostliny. Model má citronovou až kovovou vůni a chuť. Na některé kuřáky působí silně fyzicky a vede téměř k vytuhlosti a jiní zase tvrdí, že je komplexní a příjemně ovlivňuje psychiku a tělo. Důvodem těchto intenzivních pocitů je poměrně vysoká hladina THC (až 20 %), která „rozbíjí“ všechny kuřáky.

Sensi Star je jedním z nejlepších modelů na světě a dokazují to i mnohačetná ocenění. Model získal 1. místo Higlife Cannabis Cup 1999 (Kategorie Bio), 1. místo High times Cannabis Cup 1999 (Kategorie Indica), 2. místo High times Cannabis Cup 2000 (Kategorie Indica), Rostlina roku 2003 (hlasování v časopisu High Times), 1. místo Higlife Cannabis Cup 2004 (Kategorie Bio).

Genetika: převážně Indica s některými vlastnostmi Sativy

Indoor pěstování: 56 – 63 dnů s výnosem 350 – 450 g/m²

Outdoor pěstování: sklizeň na začátku října s výnosem 400 – 500 gramů z rostliny.

Účinek: silný na tělo, ale zároveň silný účinek na psychiku, vyvážený

Vůně / Chuť: štiplavý

obsah THC: 20%

Chuť
zemitá
Umístění
uvnitř, venku
Ocenění
HTCC 1.Místo, HTCC 2.Místo, HTCC 3.Místo, Highlife Cup 1.Místo, 420IC Cup 3.Místo, Spannabis 2.Místo
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Efekt
relaxační
Genotyp
indika
Léčebné
stres
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
velmi vysoký (nad 20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
velká (nad 1,5m)

Dál v nabídce