Sensi Star - 5 ks feminizovaná semena Paradise Seeds

  • 5 semen
1 500 Kč 1 304 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (22 hlasů)

Skladem do 4 dnů (do 06.08 u vás) Doprava zdarma

Sensi Star je jednou z nejsilnějších Indic se kterou se můžete setkat. Je to skvělý závodník, který produkuje kompaktní palice pokryté pryskyřicí.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Vrchol pro milovníky indiky

Sensi Star je jednou z nejsilnějších Indik, se kterou se můžete setkat. Je to skvělý závodník, který produkuje kompaktní palice pokryté pryskyřicí. I když má účinky převážně jako Indica, přesto je stav komplexní, energizující pro tělo i duši.

Tento model byl poprvé představen v roce 1995. Od roku 1997 se zlepšila stabilita rostliny, velikost listů a hlavně produkce pěkných hustých palic. Optimální způsob pěstování: 2 týdny v růstu, pak přepnout na květ. Pozor, pokud rostlinu necháte příliš rozvětvenou, počítejte s tím, že bude potřebovat více prostoru.

Daří se jí v zemině stejně jako v hydroponických systémech. Pro pěstování venku jsou optimální mírná pásma, kde dorůstá výšky 2 metrů a obvykle se sklízí okolo 400 gramů z rostliny. N

Sensi Star je jedním z nejlepších modelů na světě a dokazují to i mnohačetná ocenění. Model získal 1. místo Higlife Cannabis Cup 1999 (Kategorie Bio), 1. místo High times Cannabis Cup 1999 (Kategorie Indica), 2. místo High times Cannabis Cup 2000 (Kategorie Indica), Rostlina roku 2003 (hlasování v časopisu High Times), 1. místo Higlife Cannabis Cup 2004 (Kategorie Bio).

Genetika: převážně Indica s některými vlastnostmi Sativy

Indoor pěstování: 56 – 63 dnů s výnosem 350 – 450 g/m²

Outdoor pěstování: sklizeň na začátku října s výnosem 400 – 500 gramů z rostliny.

Účinek: silný na tělo, ale zároveň silný účinek na psychiku, vyvážený

obsah THC: 20%

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
stres
Umístění
uvnitř
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC velmi vysoký nad 20%
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
sativa, Afghani
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
420IC Cup 3.Místo
Terpeny
humulen, karyofylen

Zákazníci také koupili