White Berry - 3 ks feminizovaná semínka Paradise Seeds

  • 3 semena
800 Kč 696 Kč bez DPH

Rating: 5.0/10 (5 hlasů)

Paradise Seeds

Skladem do 4 dnů (do 14.08 u vás)

White Berry velice brzo dokvétá a daří se jí dobře v SOG systémech. Tento model marihuany je střední výšky s jasně zelenými listy, kterým pak dominují květy. ...

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

White Berry od Paradise Seeds

White Berry velice brzo dokvétá a daří se jí dobře i v SOG systémech. Tento model marihuany je střední výšky s jasně zelenými listy, kterým pak dominují květy. 

 

Genetický základ: Sativa/Indica (25/75)

Pěstování indoor: 50 dnů s výnosem 400 – 450 gramů na m²

Pěstování outdoor: dozrávána začátku října s výnosem nad 500 gramů z rostliny

Obsah THC: 15-18% 

 


Report z pěstování

White Berry je od Paradise Seeds k dostání od roku 2007. Kmen byl původně nazýván "Hashberry", ale musel být přejmenován kvůli stejnému názvu konkurenčního strainu. White Berry patří ke klasikám od Paradise jako Sensi Star nebo Sheherazade. 

 

WhiteBerry bylo šlechtěno ve švýcarsku. Paradise seeds investovalo nemalé prostředky ke šlechtění tohoto strainu. Do ostrého testování nastoupil v Německu. 

 

Jak to probíhalo

White v názvu napovídá o vysokém podílu THC a proto by se mohlo zdát, že jde o indiku. Opak je ale pravdou, protože ta vévodí pouze 1/4 rostliny.

Dominancí u strainu je krátká doba kvetení, pouhých 50 dnů. Čtyři semínka se vysadily do dvoulitrových květníků se susbtrátem Mix Strandard od Plagronu. Světlo jim poskytovaly svě 115 wattové MaxGrow Dual Spectrum žárovky a pomáhala ani ne 400 wattová HPS PLANTASTAR. White Berry byly přesazeny do 6 litrových květiníků. Šlechtitelé poté vylovali rozkvět krácením světelného cyklu od 18 do 12 hodin. Lampa byla vyměněna za 600 W OSRAM NAV-T. První reakce na změnu cyklu byla rychlá, přišla do necelého týdne.

Jedna z rostlin byla o 25-30% vyšší než ostatní tři.

 

Roste a mění barvy

Během kvetení se horní listy White Betty zbarvily do fialové až červené. Do změny barvy listů přispěla také startující produkce pryskyřice, která postupně zakryla rostlinu. Proto si White Berry opravdu zaslouží své označení White - bílá. Navíc je struktura rostliny impozantně hustá a pevná.

S koncovou výškou a sklizní podle manuálu výrobce zůstávají rostliny menší, až střední s velikostí 65-85 cm. Jejich indoorové výnosy se pohybovaly kolem 24-30 g. Paradise Seeds uvádí kvetení na 50 dní. Protáhne se to ale na 50-55 dní. 

 

Shrnutí

Celkový dojem z White Berry splňuje očekávání a nemůže zklamat.  Oproti ostatním modelům od Paradise Seeds může být pěstován i outdoor, kde nabízí vyšší výnosy. Venku se pěstuje na začátku října. Velmi zajímavé je pozorovat barevné změny White Berry. 

 

Čísla o pěstování

Původ: Neznámý, 75% indica / sativa 25%

Vegetativní fáze zde: 20 dní

Kvetení zde: 50-55 dní

Substrát: Plagron Standardní Mix

pH: 6.2-6.5

ES: Max. 2,0 mS

Světlo vegetativní fáze: 2x 115 wattů MaxGrow Dual Spectrum CFL, pak 400 W HPS PLANTASTAR

Světlo v květu: 600 W Osram NAV-T

Teplota: v noci: 17-20 ° C, ve dne: 23-27 ° C

Vlhkost vzduchu: 45-55% v období kvetení

Zalévání: ručně

Hnojiva: H & G Jednou složkou hnojiv v období kvetení

Stimulátory / doplňkovými Hesi SuperVit, PK 13-14

Výšky rostlin: 65, 70, 77 a 85 cm

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Verze
feminizované
Typ kvetení
fotoperioda
Výnos
střední
Genotyp
indika
Výška
malá (do 1 m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Efekt
relaxační
Chuť
borůvková
Náročnost
střední
Umístění
venku
Genetika
Master Luc
Léčebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Zákazníci také koupili