Wedding Cheesecake Auto - autoflowering semena 5ks Fast Buds

1 489 Kč 1 329 Kč bez DPH

Rating: 8.5/10 (2 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 59 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 59 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 59 Kč.


Fast Buds

Do 4 dnů u vás (do 11.03 u vás)

Silný, produktivní kmen marihuany s dominantní sativou. Samonakvétací semena konopí Wedding Cheesecake Auto přináší seedbanka Fast Buts. Obsah THC v této autoflowering odrůdě je až 24%!

Info

Popis semen

Popis samonakvétacích semen marihuany Wedding Cheesecake Auto  je přejat od oficiálního výrobce Fast Buds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Wedding Cheesecake Auto samonakvétací semena marihuany od Fast Buds

Wedding Cheesecake Auto od Fast Buds je rychle kvetoucí vyvážený hybridní kultivar, který je vysoce produktivní a vyžaduje pouze asi 9 týdnů od semene do sklizně. Tento kmen je bohatý na THC, terpeny a dosahují účinnosti až 24 %

Rostlina je skvěle odolná a vyniká výbornými výsledky i když má méně ideálních podmínek, což je pro pěstitele, kteří chtějí růst po celý rok, nezávisle na počasí, velmi výhodné. Její rychlý růst umožňuje sklizeň za pouhých 63 dní, a může vyprodukovat až 300 g na rostlinu venku.

Pupeny jsou mohutné, velké a pokryté trichomy, které budou třpytit řadu barev od jasně zelené až po limetkové odstíny a nádechy purpurové a fialové. Vůně zlomeného poupěte je sladký tvarohový koláč s příjemným zemitým pozadím.

Wedding Cheesecake Auto nabízí více mozkových než fyzických účinků, s pozitivním, energickým, ale hluboce uvolněným okrajem. Díky své hladině THC 24 % je tento kmen vhodný pro ty s vyšší tolerancí, kteří užívají silně soustředěného, ​​motivovaného a kreativního účinku. Tato dáma vyroste poměrně vysoko s průměrem v rozmezí 90-130 cm, což je středně vysokým hybridem.

Díky své hybridní síle poroste mohutnými s těžkými výnosnými postranními větvemi, což je vynikajícím producentem. Zvládne komerční pěstování ročně s vynikajícími výsledky. Bude produkovat bohaté výnosy, dokáže dosáhnout 450-600 gr/m2, což z ní činí vynikající sklizeň pro ty, kteří hledají ve velkém rozsahu s rychlou dobou obratu.

Detaily odrůdy Wedding Cheesecake Auto

Genotyp: 65% sativa / 35% indica

Genetika: Wedding Cheesecake Auto

Výška rostliny: 90 – 130 cm

Výnos: 450-600 gr/m2 

Doba květu:  9 – 10 týdnů

Sklizeň: 63 dnů

THC: 24%

Terpeny obsažené v odrůdě Wedding Cheesecake Auto

 Myrcen - Nejčastěji se vyskytující terpen v rostlinách. Jeho vůně je velmi zemitá a kořeněná s nádechem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je koncentrován především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

 Ocimen - Svou příjemnou nasládlou vůní s květinovým akcentem je přímo předurčen k výrobě parfémů. Najdeme ho v tak v konopí, jako v různých bylinkách, zejména v bazalce. Díky svým antimykotickým účinkům je užitečným pomocníkem při řešení kožních problémů.

 Limonen - Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 

Umístění
venku
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Kategorie
Konopí
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili