Jamaican Pearl - 3 ks feminizovaná semena Sensi Seeds

792 Kč 707 Kč bez DPH

Rating: 8.5/10 (4 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 31 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 31 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 31 Kč.


Sensi Seeds

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Jamaican Pearl ve feminizované verzi z dílny Sensi Seeds. Velký podíl sativy.

Info

Popis semen

Popis semen marihuany Jamaican Pearl je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Jamaican Pearl feminizovaná semena marihuany od Sensi Seeds

Jamaican Pearl feminizovaná semena marihuany vznikla z Early Pearl a Marley’s Collie. Nezvyklá a originální genetika jí zařídila perfektní vlastnosti a bezchybné rysy. Vzhledem k tomu, že se jedná o téměř čistou sativu, tak je tato odrůda velmi unikátní. Tato feminizovaná semínka se pyšní vysokým podílem sativy

Mnoho let jsme vylepšovali tuto genetiku, aby byla schopná dokvést i v našich nepříznivých podmínkách. Marley’s Collie jsme použili jako mateční rostlinu a opylovali jsme jí samcem Early Pearl, který je znám výnosem a rychlým květem.

Výsledný kříženec je konzistentní, plný energie a roste rychleji než je obvyklé u sativ. Jeho bonusem je možnost venkovní výsadby.

Tato výborná semena marihuany odrůdy Jamaican Pearl kvetou 9 – 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru. Pokud však vlastníte kvalitní skleník, můžete je úspěšně pěstovat i venku a těšit se z jejich přímo obřího venkovního výnosu. 

Detaily odrůdy Jamaican Pearl feminized

Genetika: Sativa 85%  Indika 15%

Délka květu: od srpna do konce října

Výnos: 400 g

Výška rostliny: až 3 m

Terpeny obsažené v Jamaican Pearl 

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu. 

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

 Ocimen -  Vyskytuje se v bylinkách, zejména v bazalce. Vyniká svou poměrně sladkou, květinovou vůní, proto je také velmi často využíván k výrobě parfémů. Přispívá k léčbě kožních problémů (mykózy, kožní infekce).

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
skleník
Pomáhá při
únava
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Marley´s Collie
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
humulen

Zákazníci také koupili