Froot By The Foot Auto - samonakvétací semena marihuany, 5ks Atlas Seed

1 475 Kč 1 317 Kč bez DPH

Rating: 0/10 (0 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 59 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 59 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 59 Kč.


Atlas Seed

Do 2 týdnů u vás (do 25.07 u vás)

Vyzkoušejte znamenitou šarži semen Froot by the Foot, pečlivě vybranou z nedávné produkce Atlas Seed.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen marihuany Froot By the Foot je přejat od oficiálního výrobce Atlas Seed. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Samonakvétací semena konopí Froot By The Foot od Atlas Seed

Tato pozoruhodná odrůda, odvozená z jejich vážené řady Mythic OG zkřížené s milovanou odrůdou Cotton Candy, se může pochlubit nádhernou vůní cukrové vaty propletenou s jemnými palivovými tóny. Díky své působivé objemové hmotnosti a vysokému výtěžku kanabinoidů na čtvereční stopu dělá čest svému jménu. Husté a vizuálně přitažlivé květy soupeří s nejlepšími samonakvétacími odrůdami a uchvátí jak nováčky, tak ostřílené nadšence.

Detaily odrůdy konopí Froot By The Foot Auto

Genetika: Mythic OG x Cotton Candy

Genotyp: 20% sativa / 80% indika

Doba květu:  70 dnů

Obsah THC: 18-26%

Výnos indoor: 550-600 g/m2

Výnos outdoor: 100-110 g/rostlina

Terpeny obsažené v Froot By The Foot Auto

humulenHumulen - Je pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

KaryofylenKaryofylen - Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale i při tlumení bolesti.

Umístění
uvnitř, venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%, THC velmi vysoký 20% - 25%, THC extrémní nad 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa, indika
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost

Zákazníci také koupili