Babchi - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Babchi - 100% přírodní esenciální olej 10ml

159 Kč 131 Kč bez DPH

Rating: 7.1/10 (7 hlasů)

Pěstík

Skladem ihned (do 28.06 u vás)

Babchi olej je ajurvédská bylina používaná v tradiční čínské medicíně. Používá se na kožní problémy.

Info

Popis produktu

Babchi olej (Psoralea corylifolia) 10ml

Psoralea corylifolia, běžně známá jako Babchi nebo Bakuchi, je jednoletá bylina rostoucí v Indických pláních. Olej je získáván ze semen Psoralea corylifolia a je již dlouho používán v tradiční ajurvédské a čínské medicíně pro své magické účinky při léčbě různých kožních onemocnění. Babchi je v Ayurvedě vyznamenán jako „Kustanashini“, což znamená „ničitel malomocenství“.

Psoralea corylifolia je jedním z nejpopulárnějších tradičních čínských léčivých přípravků a je oficiálně uveden v čínském lékopise. Rostlina má nesmírný biologický význam a od svých věků je široce využívána pro svůj magický účinek proti několika kožním onemocněním, jako je leukoderma a malomocenství.

Tato rostlina je také farmakologicky studována z hlediska jejích chemoprotektivních, antioxidačních, antimikrobiálních a protizánětlivých vlastností.

Bakuchi olej je také široce používán v opalovacích krémech a produktech na vlasy, zejména těch, které podporují opětovný růst vlasů ztracených v důsledku alopecie.

Jedná se o kosmetický přípravek a je určen pouze pro vnější použití. Stejně jako u všech našich materiálů by to nemělo být přijímáno interně.

Druh
babchi
Objem
10 ml
Terpeny
citral, bakuchiol

Zákazníci také koupili