Ylang ylang - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Ylang ylang - 100% přírodní esenciální olej 10ml

179 Kč 148 Kč bez DPH

Rating: 9.0/10 (3 hlasů)

Skladem ihned (do 28.07 u vás)

Ylang Ylang olej poskytuje rovnováhu a klid v těle. Slouží taktéž k léčbě bolesti a zánětu. 

Info

Popis produktu

Ylang Ylang olej 10ml


Náš organicky vytvořený éterický olej Ylang Ylang je destilován párou z čerstvě sklizených medových květů vysokého Cananga odorata var. pravý strom roste divoce v lesích Madagaskaru.

Díky intenzivně sladké, vysoce květinové, mnohotvárné vůni s ovocnými, dřevnatými, kořenitými, lehce balzamovými tóny je silně vonný Ylang Ylang olej ideální pro začlenění do péče o pleť, aromaterapeutických a přírodních parfumerií.


Díky velkému použití v parfumerických aplikacích se éterický olej Ylang Ylang tradičně destiluje na různé délky za účelem výroby éterických olejů s různými složkami a aromatickými profily.

Naše „Ylang Ylang Complete" je výsledkem nepřetržité destilace až 18 hodin, čímž se získá celé spektrum nefrakcionovaného (úplného) oleje.

V aromaterapii neexistuje lepší vyjádření této smyslné květiny než v širokém spektru terapeutických a aromatických možností, které nabízí Ylang Ylang Complete Oil.


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Spolu s poskytováním rovnováhy a klidu v systému se éterický olej Ylang Ylang často používá k léčbě bolesti a zánětu a ke snížení výskytu nežádoucí bakteriální aktivity. Tento neuvěřitelně luxusní olej byl po staletí důvěryhodný pro zkrášlení pokožky, známý jako přirozený regulátor mazu a díky vyrovnávacímu účinku na oba typy pleti může být aplikován na stejný účinek na zralou a mladistvou pleť.

Ylang Ylang olej, který má také afinitu k vlasům, se často používá k tomu, aby dodal plnější, luxusnější vlasy a podpořil růst.

Citově a energicky Ylang Ylang olej chladí a uklidňuje mírně sedativními vlastnostmi, povzbuzuje pocity mírné euforie a podporuje smyslné probuzení. Navíc je vůně afrodiziakem a používá se ke zmírnění stresu a deprese.

Druh
Ylang Ylang
Objem
10 ml
Terpeny
linalool

Zákazníci také koupili