Grapefruit - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Grapefruit - 100% přírodní esenciální olej 10ml

129 Kč 107 Kč bez DPH

Rating: 9.7/10 (3 hlasů)

Pěstík

Skladem ihned (do 30.07 u vás)

Grapefruitový olej je osvěžující, má pozitivní dopad na tělo i mysl. Ulevuje od bolesti a zánětů a pomáhá budovat imunitní systém.

Info

Popis produktu

Grapefruitový olej (Citrus paradisi) 10ml


Náš organicky vytvořený grapefruitový olej se lisuje za studena ze svůdně vonných kůží ovoce Citrus paradisi sklizených ze sadů na jihoafrickém venkově.

Náš Grapefruitový esenciální olej, který oživuje, povznáší a dodává emocionální vztlak, má svěží, lehkou, citrusovou, sladkou, mírně hořkou vůni, s poněkud chutí na suchu, díky určitým chemickým složkám, které se vyskytují pouze u grapefruitů.

Grapefruitový olej, stejně jako všechny oleje z citrusových slupek, mají převahu Limonene, jasného, citronového monoterpenu, který poskytuje absolutně příjemnou vůni, když je rozptýleno pro osvěžení a dezinfekci prostředí v místnosti.

Grapefruit (Citrus paradisi) je kříženec Pomelo (Citrus maxima) a Sweet Orange (Citrus x sinensis). Jeho čichový charakter je téměř výhradně připisován silným stopovým složkám, zejména Nootkatonu a stopám sloučeniny obsahující síru.VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Kromě toho, že je Grapefruitový olej výjimečně osvěžující, je známý svým širokým spektrem povznášejících účinků na tělo i mysl.

Esenciální olej z grapefruitů je užitečný, když usiluje o podporu menší bolesti a úlevy od zánětů, pomáhá budovat imunitní systém, jako lymfatický stimulátor a jako tonikum pro podporu zdravé pokožky.

Stejně jako ostatní adstringentní citrusové oleje se věří, že grapefruitový olej obnovuje hladkost a pružnost a zkrášluje pokožku.

Grapefruitový éterický olej povznáší a čistí tělo. Tento éterický olej podporuje pozitivní energii a je vítaným komfortem při řešení napětí a situační deprese. Jemný euforický, grapefruitový éterický olej může uklidnit a povzbuzovat emoce a ducha a pomáhat vyvažovat unavený a nadměrně stimulovaný nervový systém.

Jeho lehký, aromatický profil propůjčuje při inhalaci stejné vlastnosti.

Druh
Grapefruit
Objem
10 ml
Terpeny
myrcen, limonen, karyofylen

Zákazníci také koupili