Limetka - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Limetka - 100% přírodní esenciální olej 10ml

129 Kč 107 Kč bez DPH

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Pěstík

Skladem ihned (do 02.08 u vás)

Limetkový olej má silný terapeutický účinek. Používá se v čistících prostředcích i v péči o vlasy. Účinně působí proti hmyzu.

Info

Popis produktu

Limetkový olej (Citrus aurantifo) 10ml


Náš organicky vytvořený limetkový éterický olej, také nazývaný Key Lime Essential Oil, se lisuje za studena z čerstvých, zeleninových kůrek ovoce Citrus aurantifolia pěstovaných v italských sadech, které byly líbány sluncem.

Náš limetkový olej má obzvláště jasnou, příjemnou, ovocnou a lehce sladkou vůni: vynikající v přírodní parfumerii!


Na rozdíl od komerčně dostupných limetových olejů, které jsou považovány za vysoce fotocitlivé, je náš limetový éterový olej lisovaný za studena ne fototoxický a vhodný pro použití v péči o pleť nebo kdekoli by se jednalo o fotocitlivost.


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Čerstvý, huňatý a voňavě důrazný, limetkový éterický olej sdílí velkou část svého terapeutického profilu s citrusovým bratrancem, citronem a má mnoho stejných adstringentních, tonizujících a náladových vlastností. 

Limetkový olej se často používá v čistících prostředcích na obličej a tělo pro své čisticí vlastnosti a povznášející vůni. Limetkový éterický olej může pomoci podpořit mladistvý vzhled, snížit výskyt jemných linií, nerovnoměrné pigmentace a ztrátu elasticity.

Vápník má napínací účinek, díky čemuž je perfektní k použití, které pomáhá omladit pokožku. Vápník v přípravcích na péči o vlasy pomáhá zlepšit lesk tím, že umožňuje vnější vrstvu pramene vlasů, kutikuly, ležet naplocho a odrážet více světla.

V aromaterapii mohou osvěžující, ale nepříliš sladké vlastnosti limetkového oleje pomáhat při zvyšování duševní čistoty a bdělosti a mohou také podporovat pocity pozitivity, klidu a harmonie. Často se používá ve směsích s jinými čisticími a povznášejícími oleji pro větší osvěžující sílu a posílení emoční rovnováhy a pohody.

Limetkový éterický olej také účinně působí proti komárům a hmyzu, protože tyto bzučivé nepříjemnosti reagují negativně na vůně citrusů a zdržují se míst, kde tyto vůně voní.

Druh
Limeta
Objem
10 ml
Terpeny
pinen, linalool, limonen, myrcen, ocimen

Zákazníci také koupili