Argan - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Argan - 100% přírodní esenciální olej 10ml

110 Kč 91 Kč bez DPH

Rating: 8.3/10 (6 hlasů)

Pěstík

Do 2 dnů u vás (do 08.06 u vás)

Arganový olej je bohatý na obsah Omega-6 a 9 mastných kyselin. Může pomoci při léčbě akné a dalších kožních problémů.

Info

Popis produktu

Arganový olej (Argania spinosa) 10ml


Náš organicky vytvořený arganový olej je lisován za studena z jader stromů Argania spinosa rostoucích ve vyprahlých údolích jihozápadního Maroka.

Arganový olej, známý jako „tekuté zlato“, se připravuje ručně tradičním způsobem náročným na práci a extrahuje se přímo z těstovité pasty hnětením, dokud se nevytlačí veškerý vzácný olej.

Arganové stromy rostou a houževnatě přežívají v polopouštních oblastech Středozemního moře a je známo, že žijí až 200 let. Hluboké kořeny a malé listy stromu Argan mu umožňují odolávat suchým větrům a ztrátě vody, což vede k matici s jedinečným profilem oleje.

Po celá staletí ženy po celém Středomoří používají arganový olej ve svém kosmetickém režimu pro zářivou a zdravě vypadající pokožku a vlasy.VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Arganový olej získává zvýšenou pozornost výrobců péče a lázeňského průmyslu díky působivému složení sterolů a mastných kyselin. Olej je bohatý na Omega-6 linolovou kyselinu a Omega-9, které pomáhají pokožce udržovat její pružnost a také snižují výskyt jemných linií a vrásek.

Arganový olej může také pomoci při léčbě akné a dalších kožních onemocnění, včetně lupénky, a je ideální pro výživu suchých vlasů a nehtů. Arganový olej zlepšuje pružnost pokožky, takže je pružnější a doporučuje se pro zahrnutí do přípravků určených k podpoře zrání pokožky.

Arganový olej se často používá na kůži, nehty a vlasy a funguje dobře v receptech na krémy. Na rozdíl od mnoha komerčně dostupných odrůd arganového oleje je náš olej vysoce kvalitní s jemnou ořechovou vůní.

Druh
Argan
Objem
10 ml
Terpeny
linalool, limonen

Zákazníci také koupili