Citronový eukalyptus - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Citronový eukalyptus - 100% přírodní esenciální olej 10ml

109 Kč 90 Kč bez DPH

Rating: 9.3/10 (6 hlasů)

Pěstík

Skladem ihned (do 27.09 u vás)

Eukalyptový olej napomáhá při detoxu těla, mentální pohodě, snižuje záněty a slouží i jako přírodní odpuzovač hmyzu.

Info

Popis produktu

Eukalyptový olej (Eucalyptus citriodora) 10ml


Náš organicky vytvořený éterický olej z eukalyptu Citriodora, také nazývaný éterický olej z citronu Eucalyptus, se destiluje parou z vonných šedozelených listů stromu eukalyptu citriodory, který roste v australské krajině.

Náš lehký a osvěžující eukalyptový olej s citronovou vůní má svěží, citronovou vůni podobnou gáfru se sladkými tóny citronelly, které prospívají dýchacím cestám a imunitnímu systému.

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Eucalyptusový esenciální olej napomáhá při detoxu těla a okolního prostředí před nežádoucími bakteriemi, houbovými nebo virovými aktivitami a pomáhá tak snižovat nežádoucí zánět.

Může být také použit lokálně nebo ve spritzeru jako přírodní odpuzovač hmyzu nejen pro komáry, ale i pro klíšťata a šváby.

V přírodních parfumeriích citronový eukalyptový olej přidává k přírodním parfémovým formulacím živý citronový (necitrusový) tón. Eucalyptus citronový olej je také vysoce doporučován pro použití v domácích čistících prostředcích. 

Citronový eukalyptový éterický olej čistí a zklidňuje. Tento olej přináší do aromaterapeutické aplikace povzbuzující citrusovou sladkost, která pomáhá při zvyšování mentální pohody, uklidňování mysli a povzbuzování motivace v době zvýšeného vyčerpání.

Citrónový eukalyptový olej má na mysl osvěžující a stimulující účinek, což pomáhá zlepšit koncentraci.

Druh
Eukalyptus
Objem
10 ml
Terpeny
limonen, eukalyptol

Zákazníci také koupili