Acai berry - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Acai berry - 100% přírodní esenciální olej 10ml

149 Kč 123 Kč bez DPH

Rating: 8.3/10 (4 hlasů)

Pěstík

Skladem ihned (do 02.08 u vás)

Acai olej se velmi snadno vstřebává a nezanechává mastný pocit. Díky svým hydratačním účinkům je vhodný pro všechny typy pleti. 

Info

Popis produktu

Acai olej (Euterpe oleracea) 10ml


Náš organicky vytvořený nerafinovaný Acai olej se získává z malých, tmavě fialových bobulí palmy Acai, známé také jako palma Assai, druh palem pocházejících z Brazílie a dalších regionů jižní a střední Ameriky.

Malé bobule byly po generace šlechtěny místními a domorodými říčními lidmi v amazonském pralese za uzdravení a povzbuzující výživu, které bobule Acai poskytují jako jedlé ovoce a jeho výživný olej.

Ovoce Açaí ve skutečnosti obsahuje skutečně úžasný nutriční profil s kombinací omega-3, omega-6 a omega 9 esenciálních mastných kyselin, které podporují buněčnou strukturu, fytosteroly, vitamíny jako B1, B2, B3, E a C, minerály jako fosfor, vápník a draslík a esenciální aminokyseliny.

A co je důležitější, ovoce Acai je bohaté na antokyany a fenoly, což jsou silné antioxidanty. Acai olej je velmi lehký olej, který se snadno vstřebává, aniž by zanechal mastný pocit a zanechává pokožku hluboce hydratovanou.


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE


Bohatá řada živin přítomných v oleji Acai a jeho působivé hydratační schopnosti činí z oleje vynikající volbu pro všechny typy pleti. Olej je však zvláště vhodný pro použití ve formulacích pro péči o pleť určených pro zralou, suchou, poškozenou nebo problémovou pleť a navíc vyhlazuje jemné vrásky.

Acai olej je bohatý zdroj antokyanů jemně vyrovnává tón pleti, dodává pokožce lesk a zdravý vzhled. Účinně obnovuje pružnost pokožky a obsahuje antibakteriální vlastnosti a velmi snadno se vstřebává pokožkou.

Acai olej je také vysoce prospěšná složka ve formulacích určených k léčbě akné, ke snížení otoku a ke zmírnění bolesti svalů.

Acai olej je bohatý na fenoly, má bohatý výběr výživných mastných kyselin, má protizánětlivé vlastnosti a je plný antioxidantů, díky nimž je olej pozoruhodnou složkou pro použití v přípravcích pro osobní péči proti stárnutí.

Vyživuje a chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a zároveň minimalizuje výskyt jemných linií a odhaluje zářivější pleť. Protizánětlivý účinek oleje z oleje Acai také uklidňuje příznaky zánětlivých kožních stavů, jako je ekzém, růžovka a psoriáza.

Druh
Acai
Objem
10 ml
Terpeny
limonen, myrcen, terpinolen

Zákazníci také koupili