Brokolice - 100% přírodní esenciální olej 10mlUkaž větší

Brokolice - 100% přírodní esenciální olej 10ml

159 Kč 131 Kč bez DPH

Rating: 9.5/10 (2 hlasů)

Pěstík

Skladem ihned (do 18.06 u vás)

Brokolicový olej je vynikající náhradou za silikony ve vlasových přípravcích. Není mastný a dobře se vstřebává do pokožky.

Info

Popis produktu

Brokolicový olej (Brassica oleracea var. italica) 10ml

Náš organicky vytvořený brokolicový olej je lisován za studena ze semen Brassica oleracea italica. Brokolice pravděpodobně pochází z oblasti Středozemního moře. Ve dvacátých letech se pěstování brokolice rozmohlo zejména v Itálii a později se rozšířilo i do USA a západní Evropy.

Brokolicový olej je výjimečný vysokým obsahem mastných kyselin. Jedinečný obsah antioxidantů obsažených v brokolicovém oleji nabízí výbornou náhradu silikonů ve vlasové kosmetice a v kosmetických přípravcích.

Brokolicový olej obsahuje také prospěšné vitamíny, jako například vitamín A, který pomáhá k obnově a regeneraci kůže. Dále obsahuje kyselinu linolovu, která podporuje syntézu ceramidu. Ceramidy jsou důležité pro zdravou a krásnou pokožku.


VÝHODY POUŽITÍ BROKOLICOVÉHO OLEJE


Díky obsahu mastných kyselin poskytuje brokolicový olej vynikající oxidační stabilitu a zvhčující vlastnosti, které mají cenné uplatnění jako zvlhčovadlo v kosmetice.

Brokolicový olej si také získává uznání jako přírodní alternativa silikonu v šamponech, kondicionérech a stylingových přípravcích, kde je jako žádoucí výsledek vysoký lesk.

Brokolicový olej je lehký, nemastný a snadno se vstřebává do pokožky. Díky silnému obsahu antioxidantů chrání pokožku před volnými radikály a předčasným stárnutím pokožky

Dále může chránit pokožku před UV zářením a tím přispět k prevenci rakoviny kůže.

Druh
Brokolice
Objem
10 ml
Terpeny
karyofylen

Zákazníci také koupili