White Widow - 3 ks feminizovaná semínka Royal Queen Seeds

  • 3 semena
500 Kč 435 Kč bez DPH

Rating: 8.1/10 (33 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem ihned (do 30.11 u vás)

Feminizovaná semena White Widow od Royal Queen Seeds: Klasika z 90.let minulého století, kterou nemusíme speciálně představovat.

Info

Popis produktu

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Ikonická odrůda s nejasným původem

Genetika White Widow S1 udala pod šlechtitelskou taktovkou Royal Queen Seeds tón unikátní verzi klasické White Widow, kde se ve vyváženém poměru setkávají indica a sativa. White Widow sice dává přednost světlým a teplým oblastem, ale adaptuje se taky na méně příznivé podmínky, jaké vládnou např. ve Velké Británii. Rostliny dosahují při pěstování uvnitř relativně praktickou výšku do 100 cm, venku se vyšplhají ke 190 cm. Kvetení nastupuje po 8 - 10 týdnech. Vzhledem ke své nenáročnosti je White Widow vhodná při použití SOG a SCROG techniky.

Detaily odrůdy White Widow

Typ: 50% Sativa 50% Indica

Genetika: White Widow S1

Výnos indoor: 450 - 500 g/m2

Výnos outdoor: 550 - 600 g/rostlina

Výška indoor: 60 - 100 cm

Výška outdoor: 150 - 190 cm

Doba kvetení: 8 - 10 týdnů

Měsíc sklizně: konec října

THC: 19%

CBD: nízké

Terpeny obsažené v rostlině

PinénPinen

Jeden z nejběžnějších terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem.  
KaryofylénKaryofylen

Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
HumulénHumulen
Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

MyrcénMyrcen 
Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu či bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida nebo revmatismus.
LimonénLimonen

Terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
Obsah THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
HIV/AIDS
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
White Widow
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili