Noni citrusolistá noni - semínka 7 ks

63 Kč 55 Kč bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Semena už nejsou skladem

Noni zázračná nebo také Rojok, je prastará, několik desítek cm vysoká rostlina původem z Indie, kde roste po tisíce let. Místní domorodci tvrdí, že kdo konzumuje Noni, dožije se sta let. O této rostlině je psáno již v Bibli, jako o zázračné rostlině. 

Info

Noni citrusolistá 

Noni zázračná nebo také Rojok, je prastará, několik desítek cm vysoká rostlina původem z Indie, kde roste po tisíce let. Místní domorodci tvrdí, že kdo konzumuje Noni, dožije se sta let. O této rostlině je psáno již v Bibli, jako o zázračné rostlině. Svou pověst si získala především díky své obrovské plodnosti a spektru vitamínů, které obsahují její plody. Již po jednom roce dosáhne své plodné výšky a každý měsíc se pak na vzrostlé Noni objeví 4-8 Kg zralých plodů!

Rostlina Noni je méně náročná k pěstování, v domovině obsazuje místa ve stinných lesích i na kamenité a písčité půdě. Plody obsahují velké množství semen a nejčastěji se konzumují čerstvé, v podobě džusů, které mají nezaměnitelnou chuť. Vědci z celého světa považují toto podivuhodné ovoce na naprostý klenot, byly totiž prokázány silné pozitivní účinky na lidskou psychiku. Noni obsahuje velké množství známých i unikátních vitamínů, obrovské množství enzymů, působí protiplíšňově a antibakteriálně. Při konzumaci 30ml šťávy Noni denně pocítíte divy. Kombinace v ní obsažených látek působí aktivně proti depresivním stavům, výkyvům nálad, bolestem hlavy, vysokému tlaku, cukrovce, nespavosti, snížením imunity, poruchám trávení a bolestem různého psychického původu.

Vyzkoušejte blahodárné účinky této vysoce exkluzivní a zdraví prospěšné rostliny přímo z Vašeho květináče. Semena NONI u nás koupíte nejlevněji na intrernetu.

Článek: Noni - Návod k pěstování rostliny

Druh
Noni
Kategorie
Exotické rostliny

Zákazníci také koupili