Affiliate

  • Patříme mezi nejznámější a nejdůvěryhodnější značky v oblasti prodeje konopných produktů na českém a slovenském trhu a navíc úspěšně expandujeme do ostatních Evropských zemí

  • Pro Vaše potřeby jsme připravili sady bannerů, loga a partnerský XML feed.

  • reagujeme na individuální požadavky všech partnerů

  • Provize u nás se pohybuje od 10 do 15% z hodnoty objednávky 

  • Platnost cookies 30 dnů

  • Výplatní minimum 1000 Kč

  • Nemáte možnost vystavit fakturu? Nevadí. Vaši provizi vyplatíme na základě dohody o provedení práce.

Jak náš affiliate program funguje ?

Vše začíná registrací do affiliate systému programu, které pokračuje propagací. Tato propagace může být provedena formou odkazů či reklamních bannerů umístěných na Vašich webových stránkách.

Díky těmto nástrojům přivedete nové zákazníky. Jakmile si Vámi přivedený zákazník zakoupí některý z našich produktů, tak dostanete předem domluvenou provizi. 

Provize je vždy sjednána předem a je pevně daná. Pohybuje se mezi 10 až 15 procenty (v závislosti na kategorii produktu: semínka 15% a ostatní sortiment 10%).

Jak začít a co je třeba vědět?

Registrace a postup

  • Registrujte se do affiliate sítě
  • Vyčkejte na schválení registrace ze strany affiliate sítě. Tento proces trvá maximálně 2 dny. O schválené registrace budete informováni emailem a obdržíte přihlašovací údaje.
  • Zapojte se do kampaně. V profilu kampaně na níže uvedeném odkazu klikněte na tlačítko "Zapojte se do kampaně". Více na https://www.dognet.cz/kampane/semena-marihuany-cz/

Jak na propagaci

Nejjednodušším způsobem, jak splnit podmínky affiliate programu, je umístění klasického odkazu, který naleznete v záložce

Reklamní kampaně

Další a velmi oblíbenou volbou je obrázkový banner. U tohoto typu máte jistotu, že zaujme mnoho lidí. 

Bannery jsme pro Vás připravili ve všech populárních velikostech!

Odkaz či banner můžete vložit jak na své webové stránky, tak na facebookovou či instagramovou stránku. Výběr je čistě na Vás.

Kontrola správnosti odkazu

Po vložení zvoleného odkazu na Váš web je dobré zkontrolovat, zda je vše funkční a v pořádku. 

V anonymním okně prohlížeče si otevřete daný odkaz. Jakmile se načte stránka, tak otevřete provizní program a v levém menu vyberete položku Statistiky – Statistiky.

V tabulce, která se nachází pod grafem, byste měli vidět první záznam.

Výplata provize

Ve chvíli, kdy překročíte minimální výši výplaty (tj. 1000 Kč), můžete požádat o schválení podkladů pro fakturaci. Po přihlášení do provizního programu kliknete na položku fakturace a zde máte možnost Požadat o podklady k fakturaci.