Dark Delight – feminizované semienka 5 ks Dutch Passion

  • 5 semien
42,59 € 37,03 € bez DPH

Rating: 9.0/10 (1 hlas)

Dutch Passion

Skladom do 4 dní (do 04.06 u vás)

V těchto dnech se spousta strainů pěstuje především s ohledem na výnos jako pochopitelně významný faktor, v případě Dark Delight je ale situace jiná.

Info

Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)

V těchto dnech se spousta strainů pěstuje především s ohledem na výnos jako pochopitelně významný faktor, v případě Dark Delight je ale situace jiná. Dark Delight je pro znalce zdrojem čistého požitku. Jedná se o feminizovaný strain s převažujícím vlivem Indica, který se pěstoval s jediným cílem, totiž získat co nejkvalitnější potěšení pro smysly. Tomuto znamenitému a jedinečnému strainu ze 75 % Indica a z 25 % Sativa dala vzniknout exotická směs genetiky severoamerických, afghánských a evropských odrůd. Rostliny rostou do výšky 1,5 m a produkují hustě rostoucí palice ve středním množství a velmi málo listů, takže se snadno sestřihávají. Listy jsou tmavé, odtud také název strainu. Některé listy mohou být ke konci období květu o délce 8-10 týdnů téměř černé. Venku nebo ve skleníku je vývoj palic završen zhruba v polovině října. Dark Delight je ideální pro indoor produkci a pro pěstování ve skleníku, v jižnějších šířkách se jí ovšem daří i venku. Dark Delight vydává po zapálení bohaté, silné aroma, které Vám připomene ten nejlepší hašiš afghánských mudžahedínů z 80. let. S tímto kuřivem zažijete pozvolný, zklidňující a příjemný účinek stoned s dlouhodobým trváním. Pokouření nabízí skutečně lahodný zážitek, který dal vzniknout druhé části názvu. Nás strain Dark Delight velmi oslovil, jedná se o marihuanu špičkové kvality, a také nový přírůstek ve sbírce Dutch Passion, na který jsme hrdí. Vynikající kuřivo pro milovníky dlouhých, tmavých nocí. Indoor,skleník Doba květu 9 týdnů Feminized semínka Obsah Indica 75%,Sativa 25% Výnos: střední Obsah THC 15%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Afghan, Sativa
Genotyp
indika
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
sladká
Efekt
zklidňující
Liečebné
ne
Umiestnenie
skleník, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia