Blue Kush - feminizované semienka 5ks Dinafem

  • 5 semien
39,76 € 34,57 € bez DPH

Rating: 7.6/10 (11 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 21.01 u vás)

Krížením Bleuberry a OG Kush vzniká odroda Blue Kush. Bola vytvorená s túžbou obdarovať všetky zmysly. Je to nádherná, vytrvalá rastlina, jednoduchá na pestovanie, s krátkou dobou kvitnutia, ktorá vytvára veľké kompaktné palice pokryté živicou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blue Kush od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy. Je výsledkem křížení odrůd Blueberry a Og Kush. Vzniká tím odrůda s vynikajícími aromatickými a chuťovými vlastnostmi. Jedná se o vznešenou rostlinu středního vzrůstu, u níž se dosahuje dobrých výsledků při pěstování indoor, zejména při hydroponickém pěstování, se SCROG a SOG. Venku se jí daří v mírném nebo kontinentálním podnebí nebo chráněném prostředí skleníku. Blue Kush má intenzivní vůni a chuť, vyznačující se čerstvými tóny citronu, borovice a červených plodů. Její účinek na duševní i fyzickou výkonnost je velmi silný a dlouho přetrvávající. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli. Také je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají rostlinu s relevantními terapeutickými vlastnostmi. Typ: 55 % Sativa / 45 % Indica Genetika: Blueberry x OG Kush Výnos indoor: 500 g/m2 Výnos outdoor: 600–800 g/rostlina Doba květu indoor: 60 dnů Sklizeň outdoor: začátek/polovina října THC: 20% CBD: 0,16%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Blueberry, OG Kush
Genotyp
sativa
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
šťastný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Ďalej v ponuke