Blue Kush - feminizovaná semínka 5ks Dinafem Ukáž väčší

Rating: 8.0/10 (2 hlasov)

Blue Kush - feminizované semienka 5ks Dinafem

Krížením Bleuberry a OG Kush vzniká odroda Blue Kush. Bola vytvorená s túžbou obdarovať všetky zmysly. Je to nádherná, vytrvalá rastlina, jednoduchá na pestovanie, s krátkou dobou kvitnutia, ktorá vytvára veľké kompaktné palice pokryté živicou.

Info

Skladom do 4 dní

36,63 €

Dinafem
  • 5 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blue Kush od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy. Je výsledkem křížení odrůd Blueberry a Og Kush. Vzniká tím odrůda s vynikajícími aromatickými a chuťovými vlastnostmi. Jedná se o vznešenou rostlinu středního vzrůstu, u níž se dosahuje dobrých výsledků při pěstování indoor, zejména při hydroponickém pěstování, se SCROG a SOG. Venku se jí daří v mírném nebo kontinentálním podnebí nebo chráněném prostředí skleníku. Blue Kush má intenzivní vůni a chuť, vyznačující se čerstvými tóny citronu, borovice a červených plodů. Její účinek na duševní i fyzickou výkonnost je velmi silný a dlouho přetrvávající. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli. Také je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají rostlinu s relevantními terapeutickými vlastnostmi. Typ: 55 % Sativa / 45 % Indica Genetika: Blueberry x OG Kush Výnos indoor: 500 g/m2 Výnos outdoor: 600–800 g/rostlina Doba květu indoor: 60 dnů Sklizeň outdoor: začátek/polovina října THC: 20% CBD: 0,16%

Chuť
zemitá
Genetika
OG Kush, Blueberry
Ocenenie
bez ocenenia
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Efekt
šťastný
Genotyp
sativa
Liečebné
stres
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Umiestnenie
vnútri, vonku

Ďalej v ponuke