Blue Kush - feminizované semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
75,24 € 75,24 € 65,43 € bez DPH

Rating: 7.5/10 (12 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 28.10 u vás)

Krížením Bleuberry a OG Kush vzniká odroda Blue Kush. Bola vytvorená s túžbou obdarovať všetky zmysly. Je to nádherná, vytrvalá rastlina, jednoduchá na pestovanie, s krátkou dobou kvitnutia, ktorá vytvára veľké kompaktné palice pokryté živicou.

Info

Ďalšie balenie

Blue Kush - feminizované semienka 5ks Dinafem

38,10 €

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blue Kush od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy. Je výsledkem křížení odrůd Blueberry a Og Kush. Vzniká tím odrůda s vynikajícími aromatickými a chuťovými vlastnostmi. Jedná se o vznešenou rostlinu středního vzrůstu, u níž se dosahuje dobrých výsledků při pěstování indoor, zejména při hydroponickém pěstování, se SCROG a SOG. Venku se jí daří v mírném nebo kontinentálním podnebí nebo chráněném prostředí skleníku. Blue Kush má intenzivní vůni a chuť, vyznačující se čerstvými tóny citronu, borovice a červených plodů. Její účinek na duševní i fyzickou výkonnost je velmi silný a dlouho přetrvávající. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli. Také je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají rostlinu s relevantními terapeutickými vlastnostmi. Typ: 55 % Sativa / 45 % Indica Genetika: Blueberry x OG Kush Výnos indoor: 500 g/m2 Výnos outdoor: 600–800 g/rostlina Doba květu indoor: 60 dnů Sklizeň outdoor: začátek/polovina října THC: 20% CBD: 0,16%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
OG Kush, Blueberry
Genotyp
sativa
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
šťastný
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Ďalej v ponuke