Critical Cheese - feminizované semienka 5ks Dinafem

  • 5 semien
38,35 € 38,35 € 33,35 € bez DPH

Rating: 6.9/10 (16 hlasov)

Dinafem

Skladom do 4 dní (do 08.08 u vás)

Critical Cheese od Dinafem je feminizovaná odroda s dominanciou sativa, ktorá je výsledkom kríženia variet Cheese aCritical +.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Odrůda Critical Cheese je jedním z dosud chybějících základních kamenů Dinafem a zcela uspokojí milovníky velkých kmenů konopí. Je to báječná rostlina, jednoduchá na pěstování, s krátkou dobou kvetení, silná, vytváří velké, těžké a kompaktní palice pokryté pryskyřicí. Vzhledem k tomu, že vůně Critical Cheese může být v posledních 2 týdnech kvetení až nebezpečně silná, vyžaduje se použití filtru proti zápachu. Venku se dokonale vyvíjí v libovolném stávajícím pěstebním systému, zejména SCROG, doporučuje se však její růst regulovat. Venku se jí daří v kontinentálním či mírném podnebí nebo chráněném prostředí skleníku. Critical Cheese má pronikavou vůni a chuť, s nádechem citrónu, borovice, parfému a sýra. Její účinek je silný, cerebrální, stimulační a euforický, dlouho přetrvává. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli. Typ: 65 % Sativa / 35 % Indica Genetika: Critical+ x Cheese Výnos indoor: 600 g/m2 Výnos outdoor: 700–1300 g/rostlina Doba květu indoor: 55–60 dnů Sklizeň outdoor: konec září / začátek října THC: 19 % CBD: 0,3 %

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
Cheese, Critical +
Genotyp
sativa
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
štipľavá
Efekt
relaxačný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke