Critical + 2.0 - feminizované semienka 5ks Dinafem

  • 5 semien
43,20 € 37,57 € bez DPH

Rating: 7.3/10 (16 hlasov)

Dinafem

Skladom do 4 dní (do 01.08 u vás)

Critical + 2.0 môže byť pestovaná širokým spektrom pestovateľov v oblastiach, v ktorých sa predtým vyskytovali problémy. Je výsledkom kríženia Critical + a fenotypu veľmi odolného voči vlhkosti. Jedná sa o vylepšenú verziu Critical +.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Critical+ 2.0 od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy, která je výsledkem křížení Critical + a fenotypu velmi odolného vůči vlhkosti. Jedná se o vylepšenou verzi naší Critical+. Critical+ 2.0 může být pěstována širokým spektrem pěstitelů v oblastech, ve kterých se předtím vyskytovaly potíže. Vzhledově je to nádherná silná rostlina, která je vysoce kvalitní, snadno se pěstuje, má krátkou dobu květu a produkuje velké a těžké palice pokryté pryskyřicí. Tato odrůda je velmi vhodná ke komerčním účelům, pro všechny typy pěstitelů, protože bez komplikací zajistí velkou výnosnost. Navíc se vyznačuje mistrovskými vlastnostmi a je skutečnou referencí mezi rostlinami konopí. Critical+ 2.0 je nádherná rostlina, poměrně štíhlá, s velkými úzkými listy světle zelené barvy. Roste dobře v interiéru, zejména při pěstování se SCROG, ale je vhodné její růst regulovat. Venku roste úžasným způsobem pod širým nebem v mírných klimatických podmínkách a také se jí daří v komfortním klimatu skleníku. Doporučuje se používat filtry proti zápachu, protože má velmi výraznou vůni a na konci kvetení může být zrádná. Critical+ 2.0 má intenzivní vůni a chuť, s nádechem citrónu, borovice a koření. Její účinek je silný, cerebrální, velmi stimulační a euforický, dlouho přetrvává. Typ: Sativa 70 % / Indica 30 % Genetika: Critical+ x fenotyp Resistant Critical+ Výnos indoor: 700 g/m2 Výnos outdoor: 900–1300 g/rostlina Doba květu indoor: 45–50 dnů Sklizeň outdoor: konec září THC: 20 % CBD: 0,3 %

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
Critical +
Genotyp
sativa
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxačný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke