Strawberry Amnesia - feminizované semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
77,48 € 77,48 € 67,38 € bez DPH

Rating: 6.7/10 (43 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 27.05 u vás)

Strawberry Amnesia je feminizovaná odroda s dominanciou sativa, ktorá je výsledkom kríženia variet Original Strawberry Cough a Original Amnesia.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Strawberry Amnesia je nádherná rostlina, která se snadno pěstuje. Doba květu je krátká, palice jsou husté aobjemné a jsou zcela pokryté pryskyřicí. Tato rostlina potěší milovníky sativy, kteří hledají výnosnou odrůdu s vynikajícími celkovými vlastnostmi a bezproblémovým růstem a vývojem. Jedná se o rostlinu středního až velkého vzrůstu, s úzkými a dlouhými listy, které mají nádherný tmavě zelený odstín. V interiéru se vyvíjí dobře. Je ovšem třeba regulovat její nadměrný růst. Při pěstování outdoor lze docílit dobrých výsledků v mírném, kontinentálním nebo středomořském klimatu, a to jak pod širým nebem, tak i v chráněném prostředí skleníku. Tato odrůda je odolná vůči vlhkosti a škůdcům a je vhodná pro všechny typy pěstitelů. Její aroma i chuť jsou jemné a ovocné, s tóny jahod, citrusů, borovice, Haze a koření. Její dlouhodobý účinek je silný, stimulační a euforizující. Je rovněž vhodná jako léčebný prostředek ke zmírnění příznaků u osob trpících anorexií a depresemi. Typ: Sativa Genetika: Original Amnesia XOriginal Strawberry Cough Výška: střední až vysoká Výnos indoor: 450–500 g/m2 Výnos outdoor: 700–1100 g/rostlina Doba květu indoor: 65–70 dnů Sklizeň outdoor: polovina/konec října THC: 20% až 22%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
fotoperióda
Výnos
vysoký
Genotyp
sativa
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
veľmi vysoký (nad 20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
depresie
Efekt
euforický
Chuť
sladká
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Original Strawberry Cought, Original Amnesia

Ďalej v ponuke