Strawberry Amnesia - feminizované semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
76,19 € 76,19 € 66,26 € bez DPH

Rating: 6.4/10 (70 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Strawberry Amnesia je feminizovaná odroda s dominanciou sativa, ktorá je výsledkom kríženia variet Original Strawberry Cough a Original Amnesia.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Strawberry Amnesia je nádherná rostlina, která se snadno pěstuje. Doba květu je krátká, palice jsou husté aobjemné a jsou zcela pokryté pryskyřicí. Tato rostlina potěší milovníky sativy, kteří hledají výnosnou odrůdu s vynikajícími celkovými vlastnostmi a bezproblémovým růstem a vývojem. Jedná se o rostlinu středního až velkého vzrůstu, s úzkými a dlouhými listy, které mají nádherný tmavě zelený odstín. V interiéru se vyvíjí dobře. Je ovšem třeba regulovat její nadměrný růst. Při pěstování outdoor lze docílit dobrých výsledků v mírném, kontinentálním nebo středomořském klimatu, a to jak pod širým nebem, tak i v chráněném prostředí skleníku. Tato odrůda je odolná vůči vlhkosti a škůdcům a je vhodná pro všechny typy pěstitelů. Její aroma i chuť jsou jemné a ovocné, s tóny jahod, citrusů, borovice, Haze a koření. Její dlouhodobý účinek je silný, stimulační a euforizující. Je rovněž vhodná jako léčebný prostředek ke zmírnění příznaků u osob trpících anorexií a depresemi. Typ: Sativa Genetika: Original Amnesia XOriginal Strawberry Cough Výška: střední až vysoká Výnos indoor: 450–500 g/m2 Výnos outdoor: 700–1100 g/rostlina Doba květu indoor: 65–70 dnů Sklizeň outdoor: polovina/konec října THC: 20% až 22%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
vonku, vnútri
Liečebné
depresie
Obsah THC
THC veľmi vysoký nad 20%
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Genotyp
sativa
Výška
stredná 1-1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Original Strawberry Cought, Original Amnesia
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
geraniol, ocimen

Ďalej v ponuke