Deep Cheese - feminizované semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
20,26 € 20,26 € 17,62 € bez DPH

Rating: 10.0/10 (2 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 20.09 u vás)

Táto odroda s pravdepodobne najvýraznejšou chuťou z celej ponuky v našom katalógu si získala pestovateľov po celom svete a za posledné roky sa z nej stala jedna z 10 najpopulárnejších odrôd na svete.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

V průběhu 2 let se Dinafem zabývali křížením a výběrem rostlin odrůdy Cheese pravidelného tvaru, aby zvýšili chuť a vůni této legendární odrůdy. Dosavadní generace výběru a šlechtění je již čtvrtá a díky této práci vyšlechtili křížence Cheese a Cheese, který velmi intenzivně uvolňuje chuť a aroma, jež jsou pro tuto lahodnou odrůdu tak charakteristické. Stejně jako její předchůdkyně kvete 8 týdnů, stavbou připomíná vánoční stromek. Má štíhlé listy, přiměřenou výšku a vylepšením oproti předchozí variantě je to, že vůně a chuť jsou intenzivnější a již se blíží chuti původní matečné rostliny. Tato odrůda s pravděpodobně nejvýraznější chutí z celé nabídky v našem katalogu si získala pěstitele po celém světě a za poslední roky se z ní stala jedna z 10 nejpopulárnějších odrůd na světě. Pokud máte rádi velmi silnou chuť s průměrným fyzickým a mentálním účinkem, právě jste ji našli. Typ: Indica Genetika: Cheese x Cheese Výška outdoor: 2,5 m Výnos indoor: 525 g/m2 Doba květu indoor: 55 dnů Sklizeň outdoor: Polovina října

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
Cheese
Genotyp
indika
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
veľká (nad 1,5m)
Chuť
syrová
Efekt
relaxačný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
Anorexie, kachexie

Ďalej v ponuke