Deep Cheese - feminizované semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
65,72 € 57,15 € bez DPH

Rating: 9.3/10 (6 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Táto odroda s pravdepodobne najvýraznejšou chuťou z celej ponuky v našom katalógu si získala pestovateľov po celom svete a za posledné roky sa z nej stala jedna z 10 najpopulárnejších odrôd na svete.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

V průběhu 2 let se Dinafem zabývali křížením a výběrem rostlin odrůdy Cheese pravidelného tvaru, aby zvýšili chuť a vůni této legendární odrůdy. Dosavadní generace výběru a šlechtění je již čtvrtá a díky této práci vyšlechtili křížence Cheese a Cheese, který velmi intenzivně uvolňuje chuť a aroma, jež jsou pro tuto lahodnou odrůdu tak charakteristické. Stejně jako její předchůdkyně kvete 8 týdnů, stavbou připomíná vánoční stromek. Má štíhlé listy, přiměřenou výšku a vylepšením oproti předchozí variantě je to, že vůně a chuť jsou intenzivnější a již se blíží chuti původní matečné rostliny. Tato odrůda s pravděpodobně nejvýraznější chutí z celé nabídky v našem katalogu si získala pěstitele po celém světě a za poslední roky se z ní stala jedna z 10 nejpopulárnějších odrůd na světě. Pokud máte rádi velmi silnou chuť s průměrným fyzickým a mentálním účinkem, právě jste ji našli. Typ: Indica Genetika: Cheese x Cheese Výška outdoor: 2,5 m Výnos indoor: 525 g/m2 Doba květu indoor: 55 dnů Sklizeň outdoor: Polovina října

Typ kvitnutia
fotoperióda
Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Výška
veľká (nad 1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
stredný (10-15%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Efekt
relaxačný
Chuť
syrová
Náročnosť
stredná
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Cheese
Liečebné
kachexie, Anorexie

Ďalej v ponuke