Blue Thai - feminizované semienka 5ks Dinafem

  • 5 semien
37,77 € 37,77 € 32,85 € bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasov)

Dinafem

Skladom do 4 dní (do 03.06 u vás)

Rýchlo kvitnúca odroda Blueberry bola skrížená s Thai Skunk, hybridom pochádzajúcim z Holandska, ktorý spája kvalitu odrody Thai s výnosnosťou odrody Skunk.Díky prínosu Blueberry kvitne Blue Thai iba 8 týždňov indoor a pri pestovaní vonku sa zberá 10. októbra.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Naše rychle kvetoucí odrůda Blueberry byla zkřížena s Thai Skunk, hybridem pocházejícím z Nizozemska, který spojuje kvalitu odrůdy Thai s výnosností odrůdy Skunk. Díky přínosu Blueberry kvete Blue Thai pouze 8 týdnů indoor a při pěstování venku se sklízí 10. října. To umožňuje pěstovat ji se zaručeným úspěchem na balkóně, zahradě, terase nebo v rámci guerillového zahradnictví a samozřejmě ve skleníku. Tato odrůda je dosti odolná vůči plísním, a to částečně díky rychlému kvetení a kratší době vystavení vlhkosti, a částečně proto, že obě použité genetiky jsou samy o sobě značně odolné vůči plísním. Je velmi sladké chuti s kyselým nádechem odrůdy Thai, ale vždy dominuje sladká ovocná chuť Blueberry. Ve druhé polovině doby kvetení produkuje hodně lepkavé pryskyřice, a pokud teplota v noci dostatečně klesne, listy a květy se zbarví do fialové a purpurové barvy a na rostlinu je radost pohledět. Je to mistrovská rostlina z řady Blue s velkým výnosem a nedostižnou chutí, která poskytuje nejlepší výsledky při ekologickém pěstování venku. Typ: dominantní indika Genetika: Blueberry x Thaï Skunk Výška: 3 m Výnos indoor: 600 g/m2 Výnos outdoor: 700–800 g/rostlina Doba květu indoor: 60 dnů Sklizeň outdoor: Polovina října

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Blueberry, Thai
Genotyp
indika
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
veľká (nad 1,5m)
Chuť
čučoriedková
Efekt
relaxačný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke