Critical Kush - feminizované semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
65,58 € 65,58 € 57,03 € bez DPH

Rating: 7.2/10 (5 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 27.06 u vás)

Táto odroda je účinná, veľmi produktívne a so silnou chuťou, ktorá je veľmi výrazná, sladká a ovocná s nádychom citrónu s benzínom. Tento pôžitok zaistí len dve najlepšie odrody z USA a Európy.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Critical+ je odrůda známá pro svou vysokou produkci, sladkou chuť a rychlost kvetení obvyklou pro odrůdy Skunk. Zkřížili ji s Emerald OG Kush, což je velmi zvláštní rostlina s výrazným účinkem, středním výnosem a velmi intenzivní chutí připomínající směs citrónu s benzínem. Tím je získán hybrid, který přináší vše, co si pěstitel může přát. Rostlina vykazuje otevřený růst, s velkými postranními větvemi, které v pravidelných intervalech nasazují mnoho palic. Vzhled palic je více podobný spíše Critical+ než OG Kush; jsou objemné, plné oranžových stigmat, houbovité, světle zelené barvy a s velkými květy vzhledem k drobným listům. Tato odrůda je účinná, velmi produktivní a se silnou chutí, která je velmi výrazná, sladká a ovocná s nádechem citrónu s benzínem. Tento požitek zajistí jen dvě nejlepší odrůdy z USA a Evropy. Typ: fifty/fifty Genetika: Critical+ x Emerald OG Kush Výška outdoor: 3 m Výnos indoor: 550g/m2 Doba květu indoor: 50 dnů Sklizeň outdoor: První týden v říjnu

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
OG Kush, Critical +
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
stredný (1-5%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
veľká (nad 1,5m)
Chuť
borovicová
Efekt
relaxačný
Liečebné
bolesť
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke