Dinamex - feminizované semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
23,81 € 23,81 € 20,70 € bez DPH

Rating: 7.7/10 (3 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 21.01 u vás)

Pre tých, ktorí hľadajú chute a účinky odlišné od európskych odrôd, je táto odroda skvelým zástupcom toho najlepšieho, čo môže Kalifornia ponúknuť.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Kalifornie je světovou mekkou marihuany a odrůdy, které z ní pocházejí, dobývají srdce a chuťové buňky mnoha pěstitelů. Hybrid výjimečné kvality, vytvořený pomocí těch nejlepších kalifornských genetik. Cali Sour, což je kříženec California Orange x Sour Diesel x Mexican Sativa, zkřížili s Emerald OG Kush, což je odrůda OG Kush, kterou používají v Dinafem – rostlina mimořádné kvality a podle našeho názoru jedna z 5 nejlepších na světě. Chuť je velmi intenzivní, sladká s nádechem nafty a citronů a s kyselými tóny Sour Diesel. Silný, čistý dlouhodobý účinek, poměrně vysoký obsah kanabinoidů a nízká tolerance po nepřetržitém užívání. Rychle roste, struktura je zcela otevřená, palice bývají menší, velmi husté a těžké a rostlinu zdobí jako vánoční ozdoby. Jsou rozmístěné po celé větvi a umožňují průchod světla až do nejvnitřnějších částí rostliny, což přispívá k jednotné velikosti palic, uspořádaných po celé rostlině. Při pěstování indoor se sklízí po 9 týdnech a 10. října se může sklízet venku, přestože existuje i trochu rychlejší fenotyp trvající o jeden týden méně. Pro ty, kteří hledají chutě a účinky odlišné od evropských odrůd, je tato odrůda skvělým zástupcem toho nejlepšího, co může Kalifornie nabídnout. Typ: Hybrid Sativa/Indica Genetika: Cali Sour x Emerald OG Kush Výška outdoor: 3 m Výnos indoor: 550 g/m2 Doba květu indoor: 60 dnů Sklizeň outdoor: Polovina října

Obsah CBD
nízky (do 1%)
Verzia
feminizované
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Genetika
Cali Sour, OG Kush
Výška
veľká (nad 1,5m)
Výnos
vysoký
Genotyp
sativa
Liečebné
Anoreie, kacheie
Efekt
šťastný
Chuť
citrus
Náročnosť
stredná
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
limonen

Ďalej v ponuke