Dinamex - feminizované semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
76,19 € 76,19 € 66,26 € bez DPH

Rating: 7.7/10 (3 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Pre tých, ktorí hľadajú chute a účinky odlišné od európskych odrôd, je táto odroda skvelým zástupcom toho najlepšieho, čo môže Kalifornia ponúknuť.

Info

Ďalšie balenie

Dinamex - feminizované semienka 3ks Dinafem

23,81 €

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Kalifornie je světovou mekkou marihuany a odrůdy, které z ní pocházejí, dobývají srdce a chuťové buňky mnoha pěstitelů. Hybrid výjimečné kvality, vytvořený pomocí těch nejlepších kalifornských genetik. Cali Sour, což je kříženec California Orange x Sour Diesel x Mexican Sativa, zkřížili s Emerald OG Kush, což je odrůda OG Kush, kterou používají v Dinafem – rostlina mimořádné kvality a podle našeho názoru jedna z 5 nejlepších na světě. Chuť je velmi intenzivní, sladká s nádechem nafty a citronů a s kyselými tóny Sour Diesel. Silný, čistý dlouhodobý účinek, poměrně vysoký obsah kanabinoidů a nízká tolerance po nepřetržitém užívání. Rychle roste, struktura je zcela otevřená, palice bývají menší, velmi husté a těžké a rostlinu zdobí jako vánoční ozdoby. Jsou rozmístěné po celé větvi a umožňují průchod světla až do nejvnitřnějších částí rostliny, což přispívá k jednotné velikosti palic, uspořádaných po celé rostlině. Při pěstování indoor se sklízí po 9 týdnech a 10. října se může sklízet venku, přestože existuje i trochu rychlejší fenotyp trvající o jeden týden méně. Pro ty, kteří hledají chutě a účinky odlišné od evropských odrůd, je tato odrůda skvělým zástupcem toho nejlepšího, co může Kalifornie nabídnout. Typ: Hybrid Sativa/Indica Genetika: Cali Sour x Emerald OG Kush Výška outdoor: 3 m Výnos indoor: 550 g/m2 Doba květu indoor: 60 dnů Sklizeň outdoor: Polovina října

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Cali Sour, OG Kush
Genotyp
sativa
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
veľká (nad 1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
šťastný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
kachexie, Anorexie

Ďalej v ponuke