Kush-N-Cheese - feminizované semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
65,72 € 57,15 € bez DPH

Rating: 5.3/10 (4 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Chuť Kush'n'Cheese je veľmi silná, po aromatickom syre s nádychom citrónu v zmesi s motorovou naftou a dlhotrvajúci chuťovú stopou. Od chuťou európskych odrôd sa úplne líšia. Veľmi zvláštnu chuť, komplexné a silná.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

OG Kush a Cheese jsou dvě nejoblíbenější chutě v USA a Velké Británii, a proto jsou to také dvě nejprodávanější odrůdy v těchto zemích. Tyto dvě odrůdy jsou královny chuti. V Dinafem se proto snaží spojit dvě nejoblíbenější odrůdy v USA a Velké Británii a tím vzniká Kush´n´Cheese. Chuť Kush´n´Cheese je velmi silná, po aromatickém sýru s nádechem citrónu ve směsi s motorovou naftou a dlouhotrvající chuťovou stopou. Od chutí evropských odrůd se zcela liší. Velmi zvláštní chuť, komplexní a silná.Problémem této odrůdy je, že je obtížné maskovat její vůni, takže při kvetení je opravdu velmi intenzivně cítit. To je zároveň její kouzlo, nezaměnitelná vůně a chuť. Emerald OG Kush, použitá při křížení, má velkou sílu, až 20 % THC a malý obsah sekundárních kanabinoidů. Výsledkem je velmi silná sativa s rychle se rozvíjejícím účinkem, který navozuje euforické stavy, a tudíž není vhodná pro příležitostné konzumenty. Výnos je velmi dobrý, palice jsou pevné, husté a těžké. Převažuje růst odrůdy Sativa Cheese, a proto se během kvetení značně vytáhne a dosáhne otevřené struktury s velkými internodii. Palice Kush´n´Cheese produkují velké množství pryskyřice a nejsou vhodné pro příležitostné konzumenty. Typ: Sativa 60 % / Indica 40 % Genetika: Emerald OG Kush x Old School UK Cheese Výška outdoor: 3 m Výnos: 500 g/m2 Doba květu indoor: 55 dnů Sklizeň outdoor: Začátek/polovina října THC: 20%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
OG Kush, Cheese
Genotyp
sativa
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
veľká (nad 1,5m)
Chuť
syrová
Efekt
relaxačný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti