Original Amnesia Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
21,27 € 21,27 € 18,50 € bez DPH

Rating: 7.5/10 (8 hlasov)

Dinafem

Skladom do 4 dní (do 24.12 u vás)

Jedná sa o samonakvétací rastlinu s genetikou sativa, čo vidno nielen vo veľkosti, ale aj v kvalite šúľkov, ktoré pripomínajú "líščí chvost".

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Original Amnesia Autoflowering je rostlina velkého vzrůstu i velké síly. Roste rychle, listy jsou velké, sativového vzhledu a velká internodia usnadňují osvětlení celé rostliny. Ve velkých hroznech rostou květy nadměrné velikosti. Jedná se o samonakvétací rostlinu s genetikou sativy, což je patrné nejen ve velikosti, ale i v kvalitě palic, které připomínají „liščí ohon“. Při pěstování indoor může být nutné rostlinu – vzhledem k její výšce až jeden a půl metru dosahované v příznivých podmínkách – přivázat k opěrné tyči. Zraje progresivněji než obvyklé samonakvétací rostliny a od okamžiku klíčení až do sklizně 150 gramů může za ideálních podmínek vyžadovat až 85 dnů. V rámci pěstování je lepší zajistit střední hladinu EC, protože tato rostlina vytváří dokonalou chuť při střední hladině živin. Genetika Amnesia je známá svou extrémní silou a vysokým výnosem a její samonakvétací sestra jí dělá čest. Účinek je nejsilnější ze všech samonakvétacích řad, které Dinafem vyvinuli. Silná vůně kadidla. Velká síla. Účinek je více cerebrální než u ostatních samonakvétacích rostlin. Výška: Od 75 do 150 cm Výnos: Od 40 do 150 g / rostlina Doba květu: 75–85 dnů

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Ruderalis, Original Amnesia
Genotyp
sativa
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxačný
Liečebné
depresie
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke