Original Amnesia Auto - fem. a samonakvétací semínka 5ks Dinafem Ukáž väčší

Rating: 8.0/10 (1 hlas)

Original Amnesia Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Dinafem

Jedná sa o samonakvétací rastlinu s genetikou sativa, čo vidno nielen vo veľkosti, ale aj v kvalite šúľkov, ktoré pripomínajú "líščí chvost".

Info

Skladom do 4 dní

32,96 €
32,96 €

Dinafem
  • 5 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Original Amnesia Autoflowering je rostlina velkého vzrůstu i velké síly. Roste rychle, listy jsou velké, sativového vzhledu a velká internodia usnadňují osvětlení celé rostliny. Ve velkých hroznech rostou květy nadměrné velikosti. Jedná se o samonakvétací rostlinu s genetikou sativy, což je patrné nejen ve velikosti, ale i v kvalitě palic, které připomínají „liščí ohon“. Při pěstování indoor může být nutné rostlinu – vzhledem k její výšce až jeden a půl metru dosahované v příznivých podmínkách – přivázat k opěrné tyči. Zraje progresivněji než obvyklé samonakvétací rostliny a od okamžiku klíčení až do sklizně 150 gramů může za ideálních podmínek vyžadovat až 85 dnů. V rámci pěstování je lepší zajistit střední hladinu EC, protože tato rostlina vytváří dokonalou chuť při střední hladině živin. Genetika Amnesia je známá svou extrémní silou a vysokým výnosem a její samonakvétací sestra jí dělá čest. Účinek je nejsilnější ze všech samonakvétacích řad, které Dinafem vyvinuli. Silná vůně kadidla. Velká síla. Účinek je více cerebrální než u ostatních samonakvétacích rostlin. Výška: Od 75 do 150 cm Výnos: Od 40 do 150 g / rostlina Doba květu: 75–85 dnů

Chuť
zemitá
Genetika
Ruderalis, Original Amnesia
Ocenenie
bez ocenenia
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Efekt
relaxačný
Genotyp
sativa
Liečebné
depresie
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Umiestnenie
vnútri, vonku

Ďalej v ponuke