Critical Cheese Automatic - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
21,12 € 18,37 € bez DPH

Rating: 9.5/10 (2 hlasov)

Dinafem

Skladom do 4 dní (do 01.08 u vás)

Cheese autoflowering ešte viac zintenzívnila chuť skunk odrody Critical + Auto, pritom zachovala vysoký výnos, hojné množstvo živice a masitost šúľkov Critical +.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Zkřížení nejproduktivnější samonakvétací řady s řadou s nejsilnější chutí bylo pouze otázkou času. Critical+ i Cheese vděčí za svůj původ genetice Skunk, která je synonymem vysokého výnosu, rychlého kvetení a velmi intenzivní chuti, a tak Dinafem dospěli k závěru, že by bylo zajímavé oba druhy spojit. A vskutku, Cheese Autoflowering ještě více zintenzívnila chuť skunk odrůdy Critical+ Auto, přitom zachovala vysoký výnos, hojné množství pryskyřice a masitost palic Critical +. Má sladkou a intenzivní chuť odrůdy Cheese s Critical+, vyznačuje se velmi pravidelným růstem, otevřenou strukturou a velkými internodii, která jsou typická pro Critical +. Palice jsou husté, masité, plné pryskyřice a v konečné fázi zrání je třeba použít uhlíkové filtry, protože vůně se může stát neovladatelnou. Hledáte-li samonakvétací rostlinu s intenzivní chutí marihuany o vysoké kvalitě, právě jste ji našli. Výška nad 1 metr a palice tvrdé jako kámen zajistí vysokou úroveň výnosu za pouhých 10 týdnů. Typ: Indica/Sativa/Ruderalis Genetika: Critical+ Auto x Cheese Auto Výška: 50–120 cm Výnos indoor: 40 až 160 g/m2 Doba květu indoor: 65–75 dnů

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Critical +, Cheese
Genotyp
indika
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
štipľavá
Efekt
relaxačný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke