Critical+ 2 Automatic - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
23,99 € 23,99 € 20,86 € bez DPH

Rating: 9.7/10 (3 hlasov)

Dinafem

Skladom do 4 dní (do 30.08 u vás)

Kvalita a množstvo kvetov, ktoré produkuje Critical + 2.0 Auto, dosiahli do takých výšin, že túto odrodu môžeme označiť za ohromujúci.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Konečně je tady druhá generace Critical+ Auto. Pracovali jsme na ní 2 roky a kvalita a množství květů, které produkuje Critical+ 2.0 Auto, dosáhly do takových výšin, že tuto odrůdu můžeme označit za ohromující. Díky zlepšovací práci Dinafem se kvalita této superproduktivní rostliny od Dinafem ještě zvýšila. Palice, zbarvené do oranžova, jsou mnohem pevnější a masitější díky tomu, že jsme výrazně zvýšili podíl květů na drobných listech v palicích. Také se zvýšil objem palice, která je nyní větší, a množství a velikost stigmat, které mají jasně oranžovou barvu jako u odrůdy Critical+. Vůně dosáhla takové intenzity, že tato odrůda páchne stejně jako matečná rostlina. Tento zápach pochází od legendární odrůdy Skunk, ale v samonakvétací formě. Vyznačuje se rychlým a objemným růstem, vysokým výnosem a je poměrně produktivnější než její mladší sestra. Za to vděčí svému vzrůstu a především velmi husté struktuře postranních větví, které produkují četné sekundární palice, jež zvyšují celkovou hmotnost rostliny. Palice dosahují takové hmotnosti, že ohýbají podpůrné větve, a výnos některých zvláště velkých a produktivních rostlin dosahuje při hydroponickém pěstování až 250 gramů! Typ: Indica/Sativa/Ruderalis Genetika: Critical+ Auto x Critical+ Auto Výška: 60–130 cm Výnos indoor: 50 až 250 g/m2 Doba květu indoor: 70–80 dnů

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Critical +
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxačný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke