Amnesia XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
22,86 € 19,88 € bez DPH

Rating: 5.9/10 (15 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Táto automatická verzia Original Amnesia je úžasná, rychlekvetoucí, stabilné, jednoduchá na pestovanie. Dáva dobré množstvo ťažkých kompaktných púčikov pokrytých živicou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Amnesia XXL Auto pochází z křížení mezi původní Amnesia a Ruderalis.Výsledkem jsou vysoce kvalitní semena konopí, která budou vítat s otevřenou náručí milovníci Sativy. Tato semena konopí jsou automatickou verzí Original Amnesia. Je to úžasná, rychle kvetoucí, nenáročá k pěstování, středně velká, vytrval rostlina, která dává dobré množství těžkých kompaktních pupenů pokrytých pryskyřicí. Tato odrůda konopí produkuje rychlou a bohatou úrodu v interiéru a může být sklizena i několikrát za rok, venku, pokud fotoperiodě území umožňuje, aby tak učinily. Doporučuje se přidat 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení a urychlení asimilace a transformačních procesů.Mírný přísun živin zlepší chuť a aromatické vlastnosti konečného výrobku. Jeho chuť a aroma jsou hluboké a komplexní, s jasnými tóny citrónu, Haze, kadidla a borovice.Dlouhotrvající efekt je silný a poměrně psychycký. Je to ideální konopí ke sdílení hezkých okamžiků s přáteli. Typ: dominuje sativa Genetika: Original Amnesia x Ruderalis Výška: 75-170 cm Výnos indoor: 450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostlina Doba květu: 75-90 dní Sklizeň venku: od dubna do října Výnos indoor:450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostllina THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Ruderalis, Original Amnesia
Genotyp
sativa
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxačný
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Ďalej v ponuke