Amnesia XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Dinafem

  • 5 semien
37,14 € 37,14 € 32,30 € bez DPH

Rating: 5.9/10 (15 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 19.01 u vás) Posledný kus na sklade!

Táto automatická verzia Original Amnesia je úžasná, rychlekvetoucí, stabilné, jednoduchá na pestovanie. Dáva dobré množstvo ťažkých kompaktných púčikov pokrytých živicou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Amnesia XXL Auto pochází z křížení mezi původní Amnesia a Ruderalis.Výsledkem jsou vysoce kvalitní semena konopí, která budou vítat s otevřenou náručí milovníci Sativy. Tato semena konopí jsou automatickou verzí Original Amnesia. Je to úžasná, rychle kvetoucí, nenáročá k pěstování, středně velká, vytrval rostlina, která dává dobré množství těžkých kompaktních pupenů pokrytých pryskyřicí. Tato odrůda konopí produkuje rychlou a bohatou úrodu v interiéru a může být sklizena i několikrát za rok, venku, pokud fotoperiodě území umožňuje, aby tak učinily. Doporučuje se přidat 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení a urychlení asimilace a transformačních procesů.Mírný přísun živin zlepší chuť a aromatické vlastnosti konečného výrobku. Jeho chuť a aroma jsou hluboké a komplexní, s jasnými tóny citrónu, Haze, kadidla a borovice.Dlouhotrvající efekt je silný a poměrně psychycký. Je to ideální konopí ke sdílení hezkých okamžiků s přáteli. Typ: dominuje sativa Genetika: Original Amnesia x Ruderalis Výška: 75-170 cm Výnos indoor: 450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostlina Doba květu: 75-90 dní Sklizeň venku: od dubna do října Výnos indoor:450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostllina THC: vysoké

Obsah CBD
nízky (do 1%)
Verzia
feminizované
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Umiestnenie
vonku, vnútri
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Genetika
Original Amnesia, Ruderalis
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Výška
stredná (1-1,5m)
Výnos
stredný
Genotyp
sativa
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Efekt
relaxačný
Chuť
zemitá
Náročnosť
stredná
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke