Amnesia XXL Auto - fem. a samonakvétací semínka 10ks Dinafem Ukáž väčší

Rating: 0.0/10 (0 hlasov)

Amnesia XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 10ks Dinafem

Táto automatická verzia Original Amnesia je úžasná, rychlekvetoucí, stabilné, jednoduchá na pestovanie. Dáva dobré množstvo ťažkých kompaktných púčikov pokrytých živicou.

Info

Skladom do 4 dní

73,72 €
73,72 €

Dinafem
  • 10 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Amnesia XXL Auto pochází z křížení mezi původní Amnesia a Ruderalis.Výsledkem jsou vysoce kvalitní semena konopí, která budou vítat s otevřenou náručí milovníci Sativy. Tato semena konopí jsou automatickou verzí Original Amnesia. Je to úžasná, rychle kvetoucí, nenáročá k pěstování, středně velká, vytrval rostlina, která dává dobré množství těžkých kompaktních pupenů pokrytých pryskyřicí. Tato odrůda konopí produkuje rychlou a bohatou úrodu v interiéru a může být sklizena i několikrát za rok, venku, pokud fotoperiodě území umožňuje, aby tak učinily. Doporučuje se přidat 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení a urychlení asimilace a transformačních procesů.Mírný přísun živin zlepší chuť a aromatické vlastnosti konečného výrobku. Jeho chuť a aroma jsou hluboké a komplexní, s jasnými tóny citrónu, Haze, kadidla a borovice.Dlouhotrvající efekt je silný a poměrně psychycký. Je to ideální konopí ke sdílení hezkých okamžiků s přáteli. Typ: dominuje sativa Genetika: Original Amnesia x Ruderalis Výška: 75-170 cm Výnos indoor: 450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostlina Doba květu: 75-90 dní Sklizeň venku: od dubna do října Výnos indoor:450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostllina THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Výnos
stredný
Genotyp
sativa
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
depresie
Efekt
relaxačný
Chuť
zemitá
Náročnosť
stredná
Umiestnenie
vonku, vnútri
Genetika
Ruderalis, Original Amnesia