Bubba Kush Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
25,72 € 22,36 € bez DPH

Rating: 8.2/10 (6 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 03.03 u vás) Posledný kus na sklade!

Jedná sa o vysoko kvalitné samokvetoucí hybrid, ktorý poteší milovníkov Indica. Je výsledkom kríženia medzi Bubba Kush a Ruderalis.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bubba Kush Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucý Indica-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Bubba Kush a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní samokvetoucí hybrid, který potěší milovníky Indiky. Bubba Kush Auto byl vytvořen s cílem poskytnout pěstitelům samonakvétací verzi tohoto nádherného kalifornského konopného kmenu. Je to skvělá, rychle kvetoucí, lehce pěstovatelná, energická rostlina, která dává dobré množství krásných kulatých kompaktních palic plných pryskyřice. Tato semena konopí jsou vhodná pro pěstitele na všech úrovních a pro ty, kteří hledají konopný kmen s lékařskými vlastnostmi. Bubba Kush Auto je krásná malá rostlina ideální pro získání kvalitních plodin v interiéru v krátkém časovém období a v malém prostoru. Tento automatický kmen konopí lze pěstovat na balkoně, terase, oknech a zahradě diskrétním způsobem. Doporučujeme, abyste přidali 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení a urychlení různých metabolických procesů. Bubba Kush Auto má hlubokou chuť a aroma, s jasnými tóny ropy a země.Dlouhotrvající efekt je silný a uklidňující. Je to ideální samokvetoucí kmen konopí pro odpočinek v klidu a pro terapeutické použití. Typ: Indica dominant Genetika: Bubba Kush Pre'98 x Ruderalis Výnos indoor: 400-450 g/m2 Výnos outdoor: 50-150 g/rostlina Doba květu: 70 - 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké CBD: 0,5%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
Bubba Kush, Ruderalis
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke