Bubba Kush Auto - fem. a autoflowering semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
83,81 € 83,81 € 72,88 € bez DPH

Rating: 8.2/10 (6 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Jedná sa o vysoko kvalitné samokvetoucí hybrid, ktorý poteší milovníkov Indica. Je výsledkom kríženia medzi Bubba Kush a Ruderalis.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bubba Kush Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucý Indica-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Bubba Kush a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní samokvetoucí hybrid, který potěší milovníky Indiky. Bubba Kush Auto byl vytvořen s cílem poskytnout pěstitelům samonakvétací verzi tohoto nádherného kalifornského konopného kmenu. Je to skvělá, rychle kvetoucí, lehce pěstovatelná, energická rostlina, která dává dobré množství krásných kulatých kompaktních palic plných pryskyřice. Tato semena konopí jsou vhodná pro pěstitele na všech úrovních a pro ty, kteří hledají konopný kmen s lékařskými vlastnostmi. Bubba Kush Auto je krásná malá rostlina ideální pro získání kvalitních plodin v interiéru v krátkém časovém období a v malém prostoru. Tento automatický kmen konopí lze pěstovat na balkoně, terase, oknech a zahradě diskrétním způsobem. Doporučujeme, abyste přidali 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení a urychlení různých metabolických procesů. Bubba Kush Auto má hlubokou chuť a aroma, s jasnými tóny ropy a země.Dlouhotrvající efekt je silný a uklidňující. Je to ideální samokvetoucí kmen konopí pro odpočinek v klidu a pro terapeutické použití. Typ: Indica dominant Genetika: Bubba Kush Pre'98 x Ruderalis Výnos indoor: 400-450 g/m2 Výnos outdoor: 50-150 g/rostlina Doba květu: 70 - 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké CBD: 0,5%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Ruderalis, Bubba Kush
Genotyp
indika
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxačný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS

Ďalej v ponuke