Cheese XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
20,30 € 20,30 € 17,65 € bez DPH

Rating: 8.0/10 (23 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 14.12 u vás)

Cheese XXL Auto je automatická verzia Cheese. Tieto semená konope produkujú rýchlo kvitnúce, intenzívny, stredne veľké rastliny s pomerne veľkými internódia, ktoré prinášajú veľké husté šúľky pokryté živicou.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Cheese XXL Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Cheese a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní hybrid, s kterým lze získat kvalitní úrodu rychle a jednoduchým způsobem. Cheese XXL Auto je automatická verze Cheese. Tato semena konopí produkují rychle kvetoucí, intenzivní, středně velké rostliny s poměrně velkými internodiemi, které přinášejí velké husté palice pokryté pryskyřicí. Jsou vhodné pro všechny typy pěstitelů a velmi dobrá volba pro začátečníky. Je skutečným potěšením najít vynikající chuť a aromatické vlastnosti Exodus Cheese elitního klonu v tomto konopném kmenu. Cheese XXL Auto vyrábí homogenní jednotlivce, vejde se do malých vnitřních prostor a roste optimálně v mírném / kontinentálním podnebí venku. Je vhodné používat pachové filtry, pokud je pěstována v interiéru. Doporučuje se přidat 30% kokosu ke směsi půdy a časté zavlažování, ale v malém množství pro lepší růst rostlin. Cheese XXL Auto má hlubokou chuť a aroma, s tóny čerstvých květin, Skunk a lehce pikantním koření.Dlouhotrvající efekt je silný, fyzický a duševní. Je to ideální konopí pro příjemně strávený čas s přáteli. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: Exodus Cheese elite clone x Ruderalis Výška: 75-160 cm Výnos indoor: 450-500 g/m2 Výnos outdoor: 75-160 g/rostlina Doba květu: 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Genotyp
indika
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
stres
Efekt
relaxačný
Chuť
syrová
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vonku, vnútri
Genetika
Cheese, Ruderalis

Ďalej v ponuke