Cheese XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
64,76 € 64,76 € 56,32 € bez DPH

Rating: 8.1/10 (36 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 01.02 u vás)

Cheese XXL Auto je automatická verzia Cheese. Tieto semená konope produkujú rýchlo kvitnúce, intenzívny, stredne veľké rastliny s pomerne veľkými internódia, ktoré prinášajú veľké husté šúľky pokryté živicou.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Cheese XXL Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Cheese a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní hybrid, s kterým lze získat kvalitní úrodu rychle a jednoduchým způsobem. Cheese XXL Auto je automatická verze Cheese. Tato semena konopí produkují rychle kvetoucí, intenzivní, středně velké rostliny s poměrně velkými internodiemi, které přinášejí velké husté palice pokryté pryskyřicí. Jsou vhodné pro všechny typy pěstitelů a velmi dobrá volba pro začátečníky. Je skutečným potěšením najít vynikající chuť a aromatické vlastnosti Exodus Cheese elitního klonu v tomto konopném kmenu. Cheese XXL Auto vyrábí homogenní jednotlivce, vejde se do malých vnitřních prostor a roste optimálně v mírném / kontinentálním podnebí venku. Je vhodné používat pachové filtry, pokud je pěstována v interiéru. Doporučuje se přidat 30% kokosu ke směsi půdy a časté zavlažování, ale v malém množství pro lepší růst rostlin. Cheese XXL Auto má hlubokou chuť a aroma, s tóny čerstvých květin, Skunk a lehce pikantním koření.Dlouhotrvající efekt je silný, fyzický a duševní. Je to ideální konopí pro příjemně strávený čas s přáteli. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: Exodus Cheese elite clone x Ruderalis Výška: 75-160 cm Výnos indoor: 450-500 g/m2 Výnos outdoor: 75-160 g/rostlina Doba květu: 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Verzia
feminizované
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS
Umiestnenie
vonku, vnútri
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genotyp
indika
Výška
stredná (1-1,5m)
Výnos
vysoký
Genetika
Ruderalis, Cheese
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
myrcen, linalool, karyofylen

Ďalej v ponuke