Dinamex Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Dinafem

  • 5 semien
33,95 € 29,52 € bez DPH

Rating: 7.9/10 (12 hlasov)

Dinafem

Skladom ihneď (do 21.05 u vás)

Dinamex Auto je výsledkom kríženia medzi Cali Sour a mexican Sativa. Jedná sa o vysoko kvalitné semená konope, ktoré vykazujú vynikajúcu rovnováhu na všetkých úrovniach a že má veľmi vzácnu zložitosť chuti.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Dinamex Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis kononýí kmen, který je výsledkem křížení mezi Cali Sour a mexické Sativa. Jedná se o vysoce kvalitní semena konopí, která vykazují vynikající rovnováhu na všech úrovních a mají velmi vzácnou složitost chuťi. Dinamex Auto je perfektní řešení pro pěstitele, kteří hledají vyvážený kmen konopí. Je to krásná, rychle kvetoucí, snadná k pěstování, silná, malá rostlina, která vytváří malé internodia a značné výnosy z prodloužených hustých pupenů pokrytých pryskyřicí. Doporučujeme používání hnojiv a pravidelnou zálivku, ale v malém množství na pomoc rostlině dosáhnout plného potenciálu. Přidáním 30% kokosu do půdy urychlí metabolické procesy v rostlině. Dinamex Auto má hlubokou chuť a aroma, s tóny Diesel, oleje a citrusových plodů.Dlouhotrvající efekt je silný, fyzický a duševní. Je to ideální konopí pro odpočinek s přáteli. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: Cali Sour x Mexican Sativa Výnos indoor: 400 g/m2 Výnos outdoor: 50-160 g/rostlina Doba květu: 75dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Mexican, Cali Sour
Genotyp
sativa
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
šťastný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke