Haze XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
22,86 € 19,88 € bez DPH

Rating: 8.5/10 (10 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Haze XXL Auto sa zrodilo na očakávania mnohých fanúšikov tohto unikátneho kmeňa. Je to vynikajúce, rychlekvetoucí, jednoduchá na pestovanie, strednej veľkosti rastlina, ktorá produkuje predĺženej živicové púčiky.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Haze XXL Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Jack Herer a Haze 2.0 Automatic. Jedná se o vysoce kvalitní semena konopí, která poskytují milovníkům Haze rychlou a bohatou úrodu. Haze XXL Auto se zrodil k tomu splnit očekávání mnoha fanoušků tohoto unikátního kmene. Je to vynikající, rychle kvetoucí, bezstarostná, silná, středního vzrůstu rostlina, která produkuje prodloužené pryskyřičné pupeny. Ukazuje vysokou stabilitu, pravděpodobně vzhledem k tomu, že byla zpětně nakřížena se stejnou matkou tři generace. Nabízí dobré výsledky bez komplikací v interiéru i exteriéru, toto semeno konopí je vhodné pro pěstitele na všech úrovních. Je vhodné přidat 30% kokosu do půdy a často, ale v malém množství vody. V ideálním případě by měla být pěstována venku od poloviny května, abyměla co nejvíce z intenzity světla a optimální fotoperiodu sezóny. Haze XXL Auto má hlubokou chuť a aroma, s jasnými tóny kadidla, borovice, citronu a exotických dřevin.Dlouhotrvající efekt je silný a psychický. Je to ideální konopný kmen pro více činností s vašimi přáteli. Typ: Sativa dominant Genetika: Jack Herer x Haze 2.0 Auto Výška: 75-150 cm Výnos indoor: 400-450 g/m2 Výnos outdoor: 60-185 g/rostllina Doba květu: 85 - 90 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Jack Herer, Haze 2.0
Genotyp
sativa
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
citronová
Efekt
povznášajúci
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS

Ďalej v ponuke