Moby Dick XXL Auto - fem. a samonakvétací semínka 10ks Dinafem Ukáž väčší

Rating: 8.4/10 (5 hlasov)

Moby Dick XXL Auto - fem. A autoflowering semienka 10ks Dinafem

Tento automatický kmeň konope sa zrodil, aby vyhovovali potrebám aj tých najnáročnejších pestovateľov, ktorí hľadajú bohaté plodiny s najlepšou možnou kvalitou na všetkých úrovniach.

Info

Skladom do 4 dní

79,39 €
79,39 €

Dinafem
  • 10 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Moby Dick XXL Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi White Widow, Haze a Ruderalis. Je to konopí na vysoké úrovni, které vykazuje vynikající rovnováhu a sílu a přináší neuvěřitelné množství pryskyřice. Tento automatický kmen konopí se zrodil, aby vyhovoval potřebám i těch nejnáročnějších pěstitelů, kteří hledají bohaté plodiny s nejlepší možnou kvalitou na všech úrovních. Je to elegantní, rychle kvetoucí, bezstarostná, energická rostlina, která přináší silné kompaktní pryskyřičné pupeny. Je to vylepšená verze našeho Moby Dick Auto. Tato odrůda konopí funguje dobře v interiéru i exteriéru. Nicméně, je vhodné ponechat dostatek prostoru mezi rostlinami v interiéru tak, aby mohly růst pohodlně. Pro dosažení nejlepších výsledků, přidejte 30% kokosu do půdy a vody často, ale v malém množství. Moby Dick XXL Auto má intenzivní chuť a aroma, s tóny citrusových plodů, borovice, exotických dřev a sladkého Indica. Účinek je mocný, fyzický s dlouhou životností. Je to ideální konopí k odpočinku a relaxaci. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: White Widow x Haze x Ruderalis Výška: 75-160 cm Výnos indoor: 450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60 - 200g/rostlina Doba květu: 80 days Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Výnos
vysoký
Genotyp
sativa
Výška
veľká (nad 1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
bolesť
Efekt
povznášajúci
Chuť
citrus
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vonku, vnútri
Genetika
White Widow, Ruderalis, Haze

Ďalej v ponuke