Moby Dick XXL Auto - fem. A autoflowering semienka 10ks Dinafem

  • 10 semien
80,00 € 80,00 € 69,57 € bez DPH

Rating: 6.8/10 (21 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Tento automatický kmeň konope sa zrodil, aby vyhovovali potrebám aj tých najnáročnejších pestovateľov, ktorí hľadajú bohaté plodiny s najlepšou možnou kvalitou na všetkých úrovniach.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Moby Dick XXL Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi White Widow, Haze a Ruderalis. Je to konopí na vysoké úrovni, které vykazuje vynikající rovnováhu a sílu a přináší neuvěřitelné množství pryskyřice. Tento automatický kmen konopí se zrodil, aby vyhovoval potřebám i těch nejnáročnějších pěstitelů, kteří hledají bohaté plodiny s nejlepší možnou kvalitou na všech úrovních. Je to elegantní, rychle kvetoucí, bezstarostná, energická rostlina, která přináší silné kompaktní pryskyřičné pupeny. Je to vylepšená verze našeho Moby Dick Auto. Tato odrůda konopí funguje dobře v interiéru i exteriéru. Nicméně, je vhodné ponechat dostatek prostoru mezi rostlinami v interiéru tak, aby mohly růst pohodlně. Pro dosažení nejlepších výsledků, přidejte 30% kokosu do půdy a vody často, ale v malém množství. Moby Dick XXL Auto má intenzivní chuť a aroma, s tóny citrusových plodů, borovice, exotických dřev a sladkého Indica. Účinek je mocný, fyzický s dlouhou životností. Je to ideální konopí k odpočinku a relaxaci. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: White Widow x Haze x Ruderalis Výška: 75-160 cm Výnos indoor: 450-500 g/m2 Výnos outdoor: 60 - 200g/rostlina Doba květu: 80 days Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
White Widow, Haze, Ruderalis
Genotyp
sativa
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
veľká (nad 1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
povznášajúci
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Ďalej v ponuke