O.G. Kush Auto - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem Ukáž väčší

Rating: 8.8/10 (6 hlasov)

O.G. Kush Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

OG Kush Auto je samonakvétací verzia presláveného kalifornského kmeňa konope. Je to nádherný, jednoduchá na pestovanie, energická rastlina, ktorá vytvára ťažké husté šúľky pokryté živicou.

Info

Skladom do 4 dní

25,14 €
25,14 €

Dinafem
  • 3 semená

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

OG Kush Auto od Dinafem je feminizované samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopí, které vyplývá z křížení mezi Og Kush a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní hybrid, s kterým lze získat plodiny s vynikajícími vlastnostmi a nádechem exotiky rychlým způsobem. OG Kush Auto je samonakvétací verze proslulého kalifornského kmeun konopí. Je to nádherná, snadná k pěstování, energická marihuana, která vyrábí těžké husté palice pokryté pryskyřicí. Ty vydávají sladkou podmanivou vůni, která vybízí k ochutnání. Je opravdu dobře vyvážená a to poskytuje možnost pěstitelům získat dobré výsledky v malých vnitřních prostorách a rostliny, které projdou bez povšimnutí venku. Je vhodné ji zalívat často, ale malým množstvím vody. OG Kush Auto má intenzivní chuť a aroma, s tóny citrusu, oleje a pepře.Dlouhotrvající efekt je silný, fyzický a duševní. Je ideální volbou pro odpočinek v klidu sám, nebo s přáteli. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: OG Kush x Ruderalis Výška: 80-180 cm Výnos indoor: 400 g/m2 Výnos outdoor: 50-170 g/rostlina Doba květu: 70 - 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Výnos
stredný
Genotyp
indika
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
stres
Efekt
šťastný
Chuť
zemitá
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vonku, vnútri
Genetika
OG Kush, Ruderalis

Ďalej v ponuke