O.G. Kush Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
25,72 € 22,36 € bez DPH

Rating: 7.8/10 (24 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

OG Kush Auto je samonakvétací verzia presláveného kalifornského kmeňa konope. Je to nádherný, jednoduchá na pestovanie, energická rastlina, ktorá vytvára ťažké husté šúľky pokryté živicou.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

OG Kush Auto od Dinafem je feminizované samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopí, které vyplývá z křížení mezi Og Kush a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní hybrid, s kterým lze získat plodiny s vynikajícími vlastnostmi a nádechem exotiky rychlým způsobem. OG Kush Auto je samonakvétací verze proslulého kalifornského kmeun konopí. Je to nádherná, snadná k pěstování, energická marihuana, která vyrábí těžké husté palice pokryté pryskyřicí. Ty vydávají sladkou podmanivou vůni, která vybízí k ochutnání. Je opravdu dobře vyvážená a to poskytuje možnost pěstitelům získat dobré výsledky v malých vnitřních prostorách a rostliny, které projdou bez povšimnutí venku. Je vhodné ji zalívat často, ale malým množstvím vody. OG Kush Auto má intenzivní chuť a aroma, s tóny citrusu, oleje a pepře.Dlouhotrvající efekt je silný, fyzický a duševní. Je ideální volbou pro odpočinek v klidu sám, nebo s přáteli. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: OG Kush x Ruderalis Výška: 80-180 cm Výnos indoor: 400 g/m2 Výnos outdoor: 50-170 g/rostlina Doba květu: 70 - 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Ruderalis, OG Kush
Genotyp
indika
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
šťastný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Ďalej v ponuke