Sour Diesel Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Dinafem

  • 5 semien
37,14 € 37,14 € 32,30 € bez DPH

Rating: 7.2/10 (18 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Sour Diesel Auto je elegantná, jednoduchá na pestovanie, rýchlo kvitnúce, silná rastlina, ktorá produkuje predĺženej kompaktný živicové púčiky.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Sour Diesel Auto od Dinafem je feminizovaný samonakvétací Sativa / Indica / Ruderalis konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Sour Diesel a Ruderalis. Jedná se o semena konopí s vynikajícími vlastnostmi, které vám dávají možnost pěstovat v automatické verzi proslulý kalifornský hybrid rychlým způsobem. Je to elegantní, nenáročnána pěstování, rychle kvetoucí, silná, středního vzrůstu rostlina, která produkuje prodloužené kompaktní pryskyřičné pupeny. Vhodné pro pěstitele na všech úrovních, je to opravdu dobrá volba pro začátečníky. Sour Diesel Auto je součástí "Diesel" rodiny, která je patrná v jeho chuti a aromatické vlastnosti. Je vhodné použít malé množství hnojiva a zalévat ji často, ale v malých množstvích a přidat 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení. Jeho chuť a aroma je intenzivní, s tóny Diesel, citrusových plodů, oleje a dřeva.Dlouhotrvající efekt je silný, vyrovnaný, fyzický a psychický. Je to ideální odrůda k rozjetí zajímavých debat. Typ: Sativa/Indica/Ruderalis Genetika: Sour Diesel x Ruderalis 75-160 cmýška: 75-160 cm Výnos indoor: 400-450 g/m2 Výnos outdoor: 50-170 g/rostlina Doba květu: 70 days Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Výnos
stredný
Genotyp
indika
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Efekt
šťastný
Chuť
diesel
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Sour Diesel, Ruderalis
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS

Ďalej v ponuke