White Widow XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Dinafem

  • 3 semená
24,01 € 24,01 € 20,88 € bez DPH

Rating: 7.3/10 (63 hlasov)

Dinafem

Skladom do 4 dní (do 30.11 u vás)

Jedná sa o vysoko kvalitné 3-tia generáciu samonakvétacího hybridu, s ktorým získate rýchlu a bohatú úrodu a navyše má terapeutické vlastnosti.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

White Widow XXL Auto od Dinafem je samonakvétací Indica-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi White Widow Automatic a elitním klonem White Widow. Jedná se o vysoce kvalitní třetí generaci samonakvétacího hybridu. Nejen že je dobrý k získání rychlé a bohaté úrody, ale má několik terapeutických vlastností. White Widow XXL Auto je inovativní vývoj konopných semen White Widow Auto. Tato odrůda je nenáročná k pěstování, silná, menšího vzrůstu a poskytuje velké kompaktní palice pokryté velkým množstvím pryskyřičných žláz.Má několik listů, tudíž manikúra bude snadný úkol.White Widow XXL Auto je ideální rostlina pro indoor pěstování nebo nenápadný outdoor. Je vhodné přidat 30% kokosu do půdy a často, ale v malém množství vody. Pro lékařské účely, organická hnojiva jsou výhodné. Jeho chuť a aroma je intenzivní, hořkosladké s květinovými tóny. Účinek je mocný, uklidňující s dlouhou životností. Je to ideální konopný kmen pro hlubokou relaxaci a pro terapeutické použití. Typ: Indica dominant Genetika: White Widow elite clone x White Widow Auto Výnos indoor: 400-450 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostlina Doba květu: 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Výnos
stredný
Genotyp
indika
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
stres
Efekt
šťastný
Chuť
zemitá
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
White Widow

Ďalej v ponuke