White Widow XXL Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Dinafem

Odporúčame!

  • 5 semien
38,10 € 33,13 € bez DPH

Rating: 7.2/10 (126 hlasov)

Dinafem

Semená už nie sú skladom

Jedná sa o vysoko kvalitné 3-tia generáciu samonakvétacího hybridu, s ktorým získate rýchlu a bohatú úrodu a navyše má terapeutické vlastnosti.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

White Widow XXL Auto od Dinafem je samonakvétací Indica-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi White Widow Automatic a elitním klonem White Widow. Jedná se o vysoce kvalitní třetí generaci samonakvétacího hybridu. Nejen že je dobrý k získání rychlé a bohaté úrody, ale má několik terapeutických vlastností. White Widow XXL Auto je inovativní vývoj konopných semen White Widow Auto. Tato odrůda je nenáročná k pěstování, silná, menšího vzrůstu a poskytuje velké kompaktní palice pokryté velkým množstvím pryskyřičných žláz.Má několik listů, tudíž manikúra bude snadný úkol.White Widow XXL Auto je ideální rostlina pro indoor pěstování nebo nenápadný outdoor. Je vhodné přidat 30% kokosu do půdy a často, ale v malém množství vody. Pro lékařské účely, organická hnojiva jsou výhodné. Jeho chuť a aroma je intenzivní, hořkosladké s květinovými tóny. Účinek je mocný, uklidňující s dlouhou životností. Je to ideální konopný kmen pro hlubokou relaxaci a pro terapeutické použití. Typ: Indica dominant Genetika: White Widow elite clone x White Widow Auto Výnos indoor: 400-450 g/m2 Výnos outdoor: 60-170 g/rostlina Doba květu: 80 dní Sklizeň venku: od dubna do října THC: vysoké

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
dlhá 10+ týždňov
Genotyp
indika
Výška
stredná 1-1,5m
Výnos
stredný výnos
Genetika
White Widow
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke